+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ARTHUR-GIPS Mělník - sta

Klíčová slova: sádrokarton, izolace, podlahy, osb desky, palubky

E-mail: info@agips.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2011

Popis: Specializované stavebniny nabízejí prodej a montáž sádrokartonu a izolací, podlahy - dřevo, laminát, vinyl - vč. pokládky, polystyrén a fasády, omítky, dveře a zárubně včetně montáže, osb desky, palubky a další dřevomateriály.

Web: www.agips.cz

Další související informace

Sádrokarton Brno montáž

sádrokarton, sádrokarton brno, montáž sádrokartonu – Sádrokarton Brno provádí montáž sádrokartonu. Jsme specialisté na suchou výstavbu. Montujeme sádrokartonové příčky, sádrokartonové podhledy, provádíme výstavbu podkroví, vyrovnávací obklady stěn sádrokartonem lepením na zdivo nebo montáží na profil, montujeme také sádrokartonové podlahy, podhledy z minerálních kazet a provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader.

Pila Jeneč - Dřevotes

řezivo, palubky, OSB desky, dřevo, prodej, prkna, – Prodej řeziva, palubek a OSB desek. Firma Dřevotes - pila Jeneč vznikla na jaře roku 1994, postupně se snažíme rozšiřovat nový sortiment a zásoby na skladě k okamžitému odběru i na přání zákazníka formou zakázek.

Stavebné práce, podlahy

stavebné práce, murárske práce, omietky, podlahy – Murárske práce, murovanie obvodových múrov a priečok, omietky, maliarske práce, pokládka plávajúcich podláh, zatepľovanie domov, montáž sadrokartónových stropov, pokládka dlažby a obklady stien, skladanie nábytku.

Načítání trvalo 0.0950 sekund.