+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ARTHUR-GIPS Mělník - sta

Klíčová slova: sádrokarton, izolace, podlahy, osb desky, palubky

E-mail: info@agips.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2011

Popis: Specializované stavebniny nabízejí prodej a montáž sádrokartonu a izolací, podlahy - dřevo, laminát, vinyl - vč. pokládky, polystyrén a fasády, omítky, dveře a zárubně včetně montáže, osb desky, palubky a další dřevomateriály.

Web: www.agips.cz

Další související informace

Stavební firma Jica s.r.o

barvy, fasády, interiérové barvy, omítky, palubky, – Předmětem Stavební firmy Jica s.r.o. je provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Naše pobočka v Českých Budějovicích prodává barvy a omítky německé firmy Zero. Tyto materiály se řadí mezi nejkvalitnější produkty na českém trhu.

Palubky levně

Palubky levně, podlahové palubky levně, palubky – Palubky levně, sibiřský modřín a smrk, sibiřská borovice, terasy, kvalitní hoblované výrobky pro truhláře i stavební firmy. Obkladové, podlahové palubky a terasové desky do Vašeho interiéru a exteriéru vhodné jak pro rodinný dům, tak pro bytové prostory. Obkladové, podlahové palubky levně

Sádrokartony Tomáš Domini

sádrokarton,sádrokartony,sádro karton,sádro karton – Provádíme montáže veškerých systémů suché vnitřní výstavby, určených pro širokou oblast použití, a to jak u novostaveb, tak i u rekonstrukcí bytových, občanských i průmyslových staveb. Za svou práci ručíme a vše za rozumnou cenu.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.