+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ateliér Pedadesign

Klíčová slova: architekti, projektanti, geodetové

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2011

Popis: Komplexní projekční a inženýrská činnost v Brně a okolí. Zajišťujeme též geodetická zaměření objektů nemovitostí, vytyčovací práce objektů v rámci projektu a mnoho dalšího.

Web: www.pedadesign.cz

Další související informace

Architekti, projektanti

architekti, projektanti, projekční práce – Architektonické a projekční práce. Vypracování studií a kompletní dokumentace. Projekční práce zpracujeme od architektonické studie, přes dokumentaci pro územní rozhodnutí a stavební povolení, po dokumentaci pro provedení či zadání stavby.

Architekt

Architekti,projekty,interiery,dozor,projektování – Autorizovaný architekt nabízí profesionální kreativní tvorbu, design, 3D, studie, projekty, realizace, koordinace dodávek "na klíč", kontrola skutečné prostavěnosti. www.husar-architect.com, www.spires.cz,atelierarchitekta@gmail.com, tel.: 00420 604427757

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Načítání trvalo 0.0853 sekund.