+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atelier ZILVAR

Klíčová slova: projekty, dozory, stavby, architektonická studie

E-mail: stavby@zilvar.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2009

Popis: Zajišťuje kompletní projektové a stavební práce v oblasti architektury a stavebnictví. Naší specializací jsou rodinné a bytové domy. Zpracováváme architektonické studie, dokumentace k územnímu a stavebnímu řízení a realizační dokumentace. Současně klientům nabízíme komplexní služby v oblasti přípravy staveb, inženýrské činnosti a zajišťování autorského a technického dozoru během realizace stavby i vlastní realizaci stavby v oblasti královéhradecko, pardubicko, náchodsko a rychnovsko. Provádíme montáž a dodávku krbů a kamen Hark.

Web: www.zilvar.cz

Další související informace

Lawstav - stavební firma

Stavební firma, Vyškov, stavby – Stavební firma Lawstav poskytuje, již déle než sedmnáct let, kompletní servis při realizaci stavebních projektů ve všech oblastech stavebního průmyslu. Formou generální dodávky provádíme realizaci průmyslových, občanských, bytových, dopravních a vodohospodářských staveb

Pasivní domy

intoza, pasivní domy, zateplování domů, stavby, ús – Společnost INTOZA s.r.o. se zabývá především vystavbou na "klíč" tj. výstavba pasivních domů, rekonstrukce a revitalizace panelových domů a má dlouholeté zkušenosti se stavebními úpravami jako jsou napr. fasády, zateplení či sanace. Hlavní činnosti společnosti jsou kompletní stavební činnost, komplexní revitalizace bytových domů a objektů a revitalizace panelových domů . Zabývá se také úspory energií, pasivními domy a jejich zateplováním.

Dotace, stavební inženýri

dotace, stavby, energetika, stavební servis – Společnost Countes Company, s.r.o., poskytuje komplexní služby v oblasti dotací, energetiky, stavebního inženýringu, projekce a poradenství. Podporuje programy OPŽP, Zelená úsporám, programy na revitalizace a podporu regionů a další projekty. Mezi její klienty patří význačné stavební a technologické společnosti. Garantujeme profesionální servis a přístup.

Načítání trvalo 0.0899 sekund.