+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Atelier ZILVAR

Klíčová slova: projekty, dozory, stavby, architektonická studie

E-mail: stavby@zilvar.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervence 2009

Popis: Zajišťuje kompletní projektové a stavební práce v oblasti architektury a stavebnictví. Naší specializací jsou rodinné a bytové domy. Zpracováváme architektonické studie, dokumentace k územnímu a stavebnímu řízení a realizační dokumentace. Současně klientům nabízíme komplexní služby v oblasti přípravy staveb, inženýrské činnosti a zajišťování autorského a technického dozoru během realizace stavby i vlastní realizaci stavby v oblasti královéhradecko, pardubicko, náchodsko a rychnovsko. Provádíme montáž a dodávku krbů a kamen Hark.

Web: www.zilvar.cz

Další související informace

Opravy.cz - rekonstrukce

opravy, rekonstrukce, stavby, služby, řemeslníci – Naše služba pro Vás vyhledá zdarma a nezávazně kontakty na prověřené stavební firmy, profesionály a řemeslníky, kteří fungují v místě požadovaného provedení zakázky. Stavba, rekonstrukce, přístavba a oprava. Systém referencí a hodnocení.

SDZprofin - stavební spol

výstavba, stavby, stavební, rodinné, bytové, domy, – Hlavní stavební činností je výstavba rodinných a bytových domů, občanských staveb, rekonstrukce a opravy staveb, opravy fasád, zateplování budov. Výstavba výrobních provozů, průmyslových a administrativních budov, venkovních ploch, Koordinátor BOZP.

Pasivní domy

intoza, pasivní domy, zateplování domů, stavby, ús – Společnost INTOZA s.r.o. se zabývá především vystavbou na "klíč" tj. výstavba pasivních domů, rekonstrukce a revitalizace panelových domů a má dlouholeté zkušenosti se stavebními úpravami jako jsou napr. fasády, zateplení či sanace. Hlavní činnosti společnosti jsou kompletní stavební činnost, komplexní revitalizace bytových domů a objektů a revitalizace panelových domů . Zabývá se také úspory energií, pasivními domy a jejich zateplováním.

Načítání trvalo 0.0659 sekund.