+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Autojeřáb Brno, Demag AC 40 City

Klíčová slova: autojeřáby Brno, jeřábnické práce Brno,

E-mail: info@plosiny-cr.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2012

Popis: Naše firma Lubomír Velčovský, autojeřáby Brno má v nabídce na jeřábnické práce tři stroje. Autojeřáb, který je vhodný na stísněné prostory, vhodný do města a má nejmenší možný podvozek je mobilní jeřáb Demag AC 40 City.

Web: www.autojerabybrno.eu

Další související informace

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

Ploty a oplocení z plastu

ploty z plastu, oplocení z plastu, ploty, oplocení – Ploty z plastu, oplocení z plastu, plotové dílce z plastu. Bezúdržbové ploty ( ploty a plotové dílce z plastu ) vyniká především svoji nízkou hmotností, nenáročností na údržbu a stálobarevností. Ploty z plastu, ploty a oplocení z recyklátu, ploty z plastu jsou vyráběny jako masivní profily v tradičních tvarech. Ploty a oplocení z plastu lze snadno upravovat – řezat, vrtat a dále opracovávat podle potřeby (nástroji na kov nebo na dřevo).

CBN.cz - Brusné kotouče,

nářadí, ruční nářadí, brusné kotouče, kleště – Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.

Načítání trvalo 0.1795 sekund.