+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bagr-prace.cz - Třebíč

Klíčová slova: Zemní práce, traktorbagr, minibagr,

E-mail: info@bagr-prace.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2009

Popis: Zemní práce, výkopové práce, demoliční práce menšího rozsahu traktrobagrem a minibagrem, Třebíč, Brno, Jihlava, Znojmo, Žďár nad Sázavou, Humpolec, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Vysočina, Jižní Morava, ČR , pro pozemní, dopravní a průmyslové stavby.

Web: www.bagr-prace.cz

Další související informace

ERKA Žatec s.r.o.

Erka Žatec, zemní práce, bourací práce, výkopové – Provádíme zemní a bourací práce, demolice, odvoz odpadů a sutí, budování inženýrských sítí, výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací. Potřebujete vykopat základy, převézt zeminu, odvézt odpad, připravit pozemek pro stavbu či vybudovat inženýrské sítě? Společnost ERKA Žatec, s.r.o. provádí veškeré zemní a demoliční práce, ale také montáž a rekonstrukci plynovodů, vodovodů a kanalizací.

Okrasné zahrady Mezalin

zahrada, okrasná, závlaha, jezírko, zemní práce, – Provádíme přímou realizaci okrasných zahrad, automatických závlah, budování jezírek, kamenné prvky a to všechno včetně návrhu až třeba po celoroční údržbu. Dále nabízíme údržbu komunální zeleně, prořezávky a kácení stromů, zemní práce - výkop rýh strojně rýhovačem, práce nakladačem jako modelace terénu či výkopové práce pásovým minibagrem. Působíme převážně v regionu jižní Moravy. Zelená zahradám...

Autodoprava Brno

autodoprava Brno, recyklace, zemní práce, výkopové – Společnost RECYDO ULEHLA, s.r.o. Se sídlem v Brně, se zaměřuje na provádění stavebních prací, dopravu, demolice a recyklace. Provádíme kompletní demolice, výkopové práce a recyklaci sutí a odpadů. Autodoprava Brno - Recydo Ulehla s.r.o.

Načítání trvalo 0.0842 sekund.