+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BALZAK s.r.o.

Klíčová slova: protipožiarna technika

E-mail: balzak@balzak.sk

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervna 2011

Popis: Ponuka: hydrantové systémy D25, D33, C52, protipožiarne tmely, silikony, peny, farby, protipožiarne manžety vyrobené v EU, náhradné diely, príslušenstvo. Ceny ako od výrobcu. Krátka dodacia doba – tovar skladom.

Web: www.balzak.sk

Další související informace

NETRA.CZ

výpočetní technika počítač notebook levně Brno – Jsme specializovaný internetový obchod s výpočetní technikou. Nabízíme počítače, notebooky, PC komponenty a periferie ve více než 15.000 položkách. Náš eshop umožňuje přehledný výběr zboží a online stav skladu. Dodání v rámci celé ČR.

Servis zdravotnické techn

Chironax, Brno, zdravotnická technika – Chironax spol. s r. o. - provádíme opravy chirugických nástrojů, endoskopických přístrojů, seřizujeme a čistíme mikroskopy a nabízíme i mnohé další služby z oblasti prodeje a servisu zdravotnické techniky.

Manipulační technika

JCB, stavební stroje, manipulační technika – Terramet nabízí prodej a servis stavebních strojů a manipulační techniky. Nabízí stavební stroje JCB a manipulační techniku Nissan, Ausa, Jumbo, HBM-NOBAS, Crown, elektrocentrály Endess a JCB a mobilní kompresory Kaeser.

Načítání trvalo 1.9244 sekund.