+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BALZAK s.r.o.

Klíčová slova: protipožiarna technika

E-mail: balzak@balzak.sk

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervna 2011

Popis: Ponuka: hydrantové systémy D25, D33, C52, protipožiarne tmely, silikony, peny, farby, protipožiarne manžety vyrobené v EU, náhradné diely, príslušenstvo. Ceny ako od výrobcu. Krátka dodacia doba – tovar skladom.

Web: www.balzak.sk

Další související informace

Výroba malotraktorů

výroba malotraktorů, zemědělská technika – Výroba a prodej malotraktorů Vyrábíme malotraktory, traktory a příslušenství - zemědělskou techniku, sekačky, mulčovače, pluhy, radlice, návěsy, zametací kartáče, půdní vrtáky. Záruční a pozáruční servis, náhradní díly.

Profesionální Video-Audio

audio, video, zvuk, audiotechnika,filmová technika – Prodej a dodávka kompletního sortimentu nové i použité profesionální audio, video techniky a příslušenství. V naší nabídce je jak TV videotechnika a příslušenství, audiotechnika, ozvučovací a prezentační technika, Hi-Fi & Hi-End, tak i profesionální osvětlovací technika a mnoho dalšího.

Zdravotnické potřeby

zdravotnický materiál, potřeby a technika – Internetový obchod S.A.B. Impex, s.r.o. Vám nabízí široký sortiment zdravotnických potřeb, materiálů a dalších zdravotních pomůcek. Nakupujte online v našem zdravotníckém e-shopu za zvýhodněné ceny ještě dnes.

Načítání trvalo 1.8390 sekund.