+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Báňská stavební společnos

Klíčová slova: Realizace staveb, projektová činnost ve výstavbě,

E-mail: infomailing@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2012

Popis: Provádíme stavební činnost, projektovou činnost ve výstavbě a rekonstrukce arevitalizace. Specializujeme se na veřejné zakázky. Dbáme na rychlost a přesnostvýstavby, klademe důraz na přání zákazníka. Naše firma se realizuje na poli stavitelství a rekonstrukcí. Provádíme projektovoučinnost ve výstavbě, revitalizace parků a domů. Často se zaměříme na veřejnézakázky, jako je budování pozemních komunikací, vodohospodářských budov,průmyslových staveb. Současně však stavíme a opravujeme i občanské budovy.Naší prioritou je Vaše spokojenost, proto klademe důraz na rychlost a přesnostvýstavby.

Web: www.bss-so.cz/banska

Další související informace

Zednictví Smékal

Rekonstrukce staveb, rekonstrukce koupelen – Jsme malá firma z Olomouckého kraje s dlouholetými zkušenostmi ve stavebnictví, pokud potřebujete rychle provést rekonstrukci objektů, koupelny, sádrokartony, či podžezat vlhké zdivo, neváhejte a obrat’te se na nás.

Hotel APOLLON ve Valticích

Hotel APOLLON,ubytování ve – Hotel Apollon se nachází nedaleko centra města Valtice,Hotel disponuje celkem 22 pokoji (z toho jsou 3 jednolůžkové, 16 dvoulůžkových a 3 apartmá). Všechny pokoje jsou stylově vybaveny nábytkem, TV se satelitním příjmem, telefonem a vlastní koupelnou s WC.Restaurace nabízí široký výběr specialit naší i mezinárodní kuchyně. K našim vynikajícím pokrmům můžete ochutnat ta nejkvalitnější vína především z valtické a mikulovské vinařské oblasti. Hotová jídla po celý den.V letním období je otevřená terasa, která přímo vybízí k příjemnému posezení.Hotel má vlastní uzavíratelné parkoviště, hlídané kamerovým systémem.

Krakonošova dílna ve Špindlerově Mlýně

Krakonošova dílna,ubytování ve Špindlerově – Luxusní horské bydlení ve čtyřhvězdičkových apartmánech.Komfortní ubytování v nové dřevostavbě u sjezdovky Hromovka v šesti stylově a moderně vybavených dvoulůžkových pokojích - apartmánech s kuchyňským koutem, oddělenou ložnicí a s možnosti přistýlky. Interier nabízí vyjímečnou atmosféru díky kombinaci výhradně přírodních materiálů a moderního designu. Poloha penzionu je také jedinečná svou dostupností ke všem turisty vyhledávaným místům v okolí. Stanice lanové dráhy Hromovka s nejdelší sjezdovkou pro noční lyžování v ČR je chůzí vzdálena pouhých 100 m, obchodní středisko 200 m, centrum Špindlerova Mlýna 500 m a zastávka skibusu 150 m.

Načítání trvalo -96.43 sekund.