+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Báňská stavební společnos

Klíčová slova: Realizace staveb, projektová činnost ve výstavbě,

E-mail: infomailing@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. listopadu 2012

Popis: Provádíme stavební činnost, projektovou činnost ve výstavbě a rekonstrukce arevitalizace. Specializujeme se na veřejné zakázky. Dbáme na rychlost a přesnostvýstavby, klademe důraz na přání zákazníka. Naše firma se realizuje na poli stavitelství a rekonstrukcí. Provádíme projektovoučinnost ve výstavbě, revitalizace parků a domů. Často se zaměříme na veřejnézakázky, jako je budování pozemních komunikací, vodohospodářských budov,průmyslových staveb. Současně však stavíme a opravujeme i občanské budovy.Naší prioritou je Vaše spokojenost, proto klademe důraz na rychlost a přesnostvýstavby.

Web: www.bss-so.cz/banska

Další související informace

Vizualizace 3D - profesio

vizualizace, vizualizace staveb, vizualizace – Profesionálni vizualizace staveb - exteriery i interiery. Statické vizualizace i animace a virtuální prohlídky.Profesionálni vizualizace staveb - exteriery i interiery. Fotorealistické vizualizace kuchyní, koupelen, a ostatních interierů. Animace a virtuální prohlídky budov - otáčení objektem, průchod bytem. Zpracováváme také produktové vizualizace.

Residence Nabucco ve Špindlerově Mlýně

Residence Nabucco ,ubytování ve Špindlerově – Residence Nabucco se nachází ve Špindlerově Mlýně přímo v centru města.Všechny pokoje residence Nabucco ve Špindlerově Mlýně jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Na všech pokojích je televize s českými a německými programy.Residence Nabuccorestaurace slouží hostům residence Nabucco ve Špindlerově Mlýně také jako místo pro podávání snídaní a polopenze, je-li součástí pobytu. Snídaně jsou podávány formou bufetového stolu a jsou zahrnuty v ceně ubytování.Parkování pro ubytované hosty je přímo u domu .

Addo penzion ve Valticích

Addo penzion,ubytování ve Valticích – Rodinný penzion Addo se nachází nedaleko zámku ve Valticích na klidném místě a nabízí příjemné ubytování ve Valticích. Ubytování v penzionu je zajištěno s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem a WC) a lednici. Apartmány disponují plně vybavenou kuchyňkou. Některé pokoje jsou s možností přistýlky. Připojení pro Váš notebook je zajištěno. Některé pokoje jsou vybaveny TV se satelitem.Snídaně jsou podávány formou teplého i studeného bufetu. Pro hosty penzionu jsou připravovány obědy i večeře. Vaše dovolená ve Valticích se stane nezapomenutelným zážitkem.

Načítání trvalo 0.0729 sekund.