+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Barvy na dřevo

Klíčová slova: barvy na dřevo, nátěrové hmoty

E-mail: sikkens@jipa.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2010

Popis: JIPA, spol. s r.o. se zabývá prodejem nátěrových hmot a barev na dřevo. Nátěrové hmoty na dřevo (lazury a krycí laky) se používají k vytváření povrchových úprav na dřevěných stavebních dílech jako jsou okna, dveře, pergoly, ploty, apod. Dále v naší nabídce naleznete impregnační prostředky a tmely na ochranu a reparaci dřeva.

Web: www.jipa.cz/

Další související informace

Krbová kamna na dřevo s v

Krbová kamna na dřevo, Krbová kamna s výměníkem, k – Výrábíme kotle a krbová kamna s výměníkem a ventilátorem, s možností teplovzdušných rozvodů k vytápění RD, bytů, chalup, dílen, staveb, skladů, hal. Účinnost 82-87%, výměník tepla s ventilátorem, dvoukomorový systém spalování.

Vlasová kosmetika

Loreal Professionnel, Loreal vlasy, barvy na vlasy – Vlasy je zapotřebí mít v naprostém pořádku, jelikož jsou to právě vlasy, které působí prakticky na každého již jen při prvním pohledu na danou osobu.Vlasy je zapotřebí mít v naprostém pořádku, jelikož jsou to právě vlasy, které působí prakticky na každého již jen při prvním pohledu na danou osobu.

Krbové nářadí Firestyle

koš na dřevo, koš ke krbu, doplňky do bytu – Firestyle je prvotřídní značka italského příslušenství ke kamnům a krbům. Značka Firestyle nabízí široký sortiment košů- zásobníků na dřevo z pravé hověziny. Značka kvality Made in Italy zaručuje nejvyšší kvalitu použitých materiálů a prvotřídní ruční zpracování italskými řemeslníky. Silná kvalitní kůže zaručuje dlouhou životnost a vysokou užitnou hodnotu.

Načítání trvalo 0.0783 sekund.