+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Barvy na dřevo

Klíčová slova: barvy na dřevo, nátěrové hmoty

E-mail: sikkens@jipa.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2010

Popis: JIPA, spol. s r.o. se zabývá prodejem nátěrových hmot a barev na dřevo. Nátěrové hmoty na dřevo (lazury a krycí laky) se používají k vytváření povrchových úprav na dřevěných stavebních dílech jako jsou okna, dveře, pergoly, ploty, apod. Dále v naší nabídce naleznete impregnační prostředky a tmely na ochranu a reparaci dřeva.

Web: www.jipa.cz/

Další související informace

Krbová kamna na dřevo s v

Krbová kamna na dřevo, Krbová kamna s výměníkem, k – Výrábíme kotle a krbová kamna s výměníkem a ventilátorem, s možností teplovzdušných rozvodů k vytápění RD, bytů, chalup, dílen, staveb, skladů, hal. Účinnost 82-87%, výměník tepla s ventilátorem, dvoukomorový systém spalování.

Agromechanika v.o.s.

kotle, kotle na tuhá paliva, kotle na dřevo, kotle – Firma výrobí kotle na na tuhá paliva, například kotle na dřevo Kombiterm DC 23, kterou uvedl v život ing. Hamberger koncem osmdesátých let 20. století ještě jako přidruženou výrobu bývalého zemědělského družstva Lhenice.

Zahradní technika Kobras

štípač dřeva, štípače, štípače na dřevo, štípač – Popisek: Kobras - prodej zahradní techniky - štípače dřeva, sekačky, travní frézy, drtiče zahradního odpadu,vertikutátory, křovinořezy, přívěsové techniky, centrály, tažná zařízení, karavany a obytná auta.

Načítání trvalo 2.4466 sekund.