+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bašta elektrikáři

Klíčová slova: elektroinstalace,elektrikáři

E-mail: elektrikari@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2010

Popis: Provádíme elektroinstalační práce pro domácnosti i firmy, elektrorevize, připojení elektrických spotřebičů, montáž podlahového topení, montáže osvětlovacích systémů, kabelové rozvody. Firma Elektrikáři Bašta vám nabízí širokou paletu elektroinstalačních prací, rychlost, flexibilitu, dobré cenové podmínky a množstevní slevy stálým zákazníkům.

Web: www.elektrikari-basta.cz

Další související informace

Elektroinstalace

elektroinstalace – Provádíme elektroinstalační rozvody nízkého napětí nebo silnoproudou instalaci. Zajistíme rekonstrukce stoupacích vedení a elektroinstalace společných prostor v bytových domech. dodávku a montáž elektrického vytápění pomocí elektrických přímotopů, kotlů, akumulačních kamen. Dodáváme a montujeme klimatizace a tepelná čerpadla.

Beacon Electric, s.r.o.

zabezpečovací,protipožární,elektroinstalace – BEACON ELECTRIC, s.r.o. je česká firma působící v oblasti elektroinstalací a elektromontáží. Nabízené služby: instalace zabezpečovací a kamerové techniky, požární zabezpečení budov, elektroinstalace, výroba rozvaděčů, údržba elektrických zařízení.

Petr Doležal

elektroinstalace, Inels, Loxone, projekt, LED – Nabízím inteligentní elektroinstalace systémů Inels a Loxone. Projektové dokumentace pro stavební povolení ČKAIT a pro provedení stavby. LED osvětlení. Technické poradenství. Nabízím inteligentní elektroinstalace systémů Inels a Loxone. Projektové dokumentace pro stavební povolení ČKAIT a pro provedení stavby. LED osvětlení. Technické poradenství.

Načítání trvalo 0.0651 sekund.