+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bašta elektrikáři

Klíčová slova: elektroinstalace,elektrikáři

E-mail: elektrikari@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2010

Popis: Provádíme elektroinstalační práce pro domácnosti i firmy, elektrorevize, připojení elektrických spotřebičů, montáž podlahového topení, montáže osvětlovacích systémů, kabelové rozvody. Firma Elektrikáři Bašta vám nabízí širokou paletu elektroinstalačních prací, rychlost, flexibilitu, dobré cenové podmínky a množstevní slevy stálým zákazníkům.

Web: www.elektrikari-basta.cz

Další související informace

elektromontáže

elektroinstalace, kamerové systémy, zabezpečovací – Provádíme elektroinstalační práce slaboproud a silnoproud, kamerové a zabezpečovací systémy, ozvučení, osvětlení i venkovního. Realizujeme stavební práce, novostavby, rekonstrukce, izolace, zateplení, havarijní služba, servis elektrozařízení, revize.

Beacon Electric, s.r.o.

zabezpečovací,protipožární,elektroinstalace – BEACON ELECTRIC, s.r.o. je česká firma působící v oblasti elektroinstalací a elektromontáží. Nabízené služby: instalace zabezpečovací a kamerové techniky, požární zabezpečení budov, elektroinstalace, výroba rozvaděčů, údržba elektrických zařízení.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Načítání trvalo 0.2164 sekund.