+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BAUALL

Klíčová slova:

E-mail: info@bauall.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2011

Popis: Jste česká stavební firma či živnostníci v řemesle hrdí na kvalitu své práce? Přitahuje Vás dobře finančně oceněná práce na stavbách v Rakousku? Pak jsme tím správným partnerem pro Vás! Jsme stavební a zprostředkovatelská firma v oblasti stavebnictví. Soustředíme se na provádění stavebních zakázek v Dolním Rakousku a ve Vídni. Naše stavební firma sídlí v jihomoravském kraji v okrese Hodonín cca. 25km od hranic s Rakouskou republikou. Podnikáme v České republice od roku 1994. Od roku 2005 jsme rozšířili svou nabídku na stavební a zprostředkovatelskou činnost. Za tuto dobu jsme přinesli užitek již mnoha zákazníkům. Otevření pracovního trhu v Rakousku nám umožňuje zajistit pro Vaši budoucí stavbu kvalifikované řemeslníky z ověřených českých stavebních společností.

Web: www.bauall.cz

Další související informace

Babypoint

autosedačky, jídelní židličky, cestovní postýlky, – Získejte aktuální přehled o dětském sortimentu značek Babypoint a X-lander: autosedačky všech váhových kategorií, jídelní židličky, cestovní postýlky, golfové hole, sportovní kočárky, kombinované kočárky, ohrádky, lehátka, deky, doplňky ke kočárkům.

Penzion Welya, zážitok

ubytovanie, reštaurácia, termálne kúpalisko, – Penzión a reštaurácia, kaviareň, sa nachádza centre mesta. V období okolo roku 1770 tu bol hostinec s ubytovaním a stanica kde prepriahali poštové dostavníky. Nádvorie ladené v mediteránnom duchu. Termálne kúpalisko vzdialené len cca 500m

Podlahy Praha 9

Podlahy Praha 9, podlahy Praha, podlahy – Podlahy Praha 9: zvolit správnou podlahovou krytinu je důležité pro hladký chod domácnosti. Laminátové podlahy, plovoucí i dřevěné podlahy, korek, PVC, široký výběr koberců. Prodej a pokládka podlahové krtiny, rekonstrukce interiéru a koupelny.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.