+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bazénová filtrace

Klíčová slova: filtrace vody

E-mail: info@bazeny-waltr.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?nora 2012

Popis: Před pořízením bazénu je dobré zamyslet se nad vhodným filtračním zařízením, které bude zachycovat hrubé nečistoty obsažené ve vodě. Existuje několik typů filtrací: ekonomicky výhodná kartušová filtrace nebo velmi efektivní písková filtrace.

Web: www.filtrace-bazeny.cz

Další související informace

ELLBOGEN - oleje a maziva

oleje, maziva,obráběcí kapaliny, filtrace – Zajišťujeme kompletní servis k dodávkám průmyslových olejů, maziv a obráběcích kapalin : výměny olejů ( hydraulické, převodové, kompresorové, řezné oleje a plastická maziva) , výměny filtrů, recyklace olejů a průmyslových kapalin, čištění chladicích okruhů a vstřikovacích forem, ošetření olejových náplní, evidence a plánování údržby strojů, analýzu vzorků v naší moderní analytické laboratoři a další ..

Filtrace oleje

filtrace oleje, recyklace – Zajišťujeme dodávku filtrů na kapaliny a plyny. Navrhneme a vyrobíme filtry na míru vašemu provozu. Dodáme mobilní filtrační zařízení, odlučovače vody, odlučovače oleje, oleje a maziva Statoil. Snižte náklady, recyklujte olej.

Zahradní jezírka a závlah

zahradní jezírka, koupací jezírka, filtrace Oase – Zahradní jezírka, koupací jezírka a automatické závlahy Toro na klíč. Návrhy, stavba, rekonstrukce, servis, údržba, poradenství. Nabízíme vše pro zahradní jezírka: Filtrace a čerpadla Oase, EPDM kaučukové fólie Firestone, vodní rostliny do jezírek, fotogalerie. Provádíme také terénní úpravy jako je stavba kamenné zídky, suché zídky atd.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.