+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BeA CS - sponkovačky

Klíčová slova: hřebíkovačky, sponkovačky, spojovací materiál

E-mail: webmaster@bea-cs.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2008

Popis: Prodáváme a servisujeme nejenom pneumatické sponkovačky, hřebíkovačky a další přístroje značky BeA, ale i sponkovačky, hřebíkovačky a techniku pro rámování značek Alfamacchine, Rapid, Primatech a stroje pro dřevovýrobu značky Ollitech.

Web: www.bea-cs.cz

Další související informace

Vlček Jiří

Spojovací lamela, vyspravovací lodičky, kolíky. – Výroba a prodej spojovacích a vyspravovacích materiálů ze dřeva. Montážní výrobky a soustružení dřeva na zakázku. Využití dřeva nejen jako stavební materiál. Dřevo jako kvalitní materiál má předpoklady pro použití v konstrukcích.

Sponkovací stroje Mezger

Sešívačky, sponkovačky, uzavírače krabic, šičky – Prodej a servis sešívaček kartonů Mezger Gmbh a originálních spon do sponkovaček a pro uzavírače krabic. Automatizace uzavírání a sešívání. Prodej náhradních dílů na sponkovačky, sešívačky, sponkovače, uzavírače krabic, šičky.

Stavební chemie a maziva

Lepidlo, tmel, silikon, materiál na okna, bazénová – Obchod se vším co potřebujete pro lepení, tmelení ,mazání, řezání a různé stavební dopňky. Dále nabízíme olejové maziva, motorové - převodové oleje a aditiva do paliva. Sortiment Den Braven a MILLERS OILS té nejvyšší kvality za dobré ceny.

Načítání trvalo 2.5434 sekund.