+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bernizet s.r.o.

Klíčová slova: Napínané stropy,napínané podhledy,stropy PVC.

E-mail: info@bernizet.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. listopadu 2009

Popis: Bernizet, s.r.o. poskytuje dodání a montáž napínaných stropů na klíč. Každý strop má svůj neopakovatelný vzhled. Firma BERNIZET dodává a montuje tuto patentovanou technologii napínaných stropy v ČR .Nabízíme individuální řešení interiérů, dodání a montáž napínaných stropních podhledů . Jednou z hlavních výhod těchto podhledů je jejich rychlá montáž. Montáž podhledu nezabere hodně času. Dalším přitažlivou skutečností je žádný stavební odpad a nutnost stěhovat nábytek. Napínané pohledy se snadno montují a v případě potřeby demontují. Nevyžadují zvláštní péči. Plátno podhledu nepropouští vodu a nekoroduje, jelikož podhledy mají výbornou chemickou odolnost. Podhledy jsou ohnivzdorné a naprosto bezpečné. Neuvolňují škodlivé látky, alergeny, nemají zápach - absolutně ekologické. Existuje více než 200 vzorů barev rozmanitost povrchových úprav napínaných podhledů. Můžete dát přednost podhledu se zrcadlovým efektem nebo se zobrazením látky. Možná budete chtít vidět nad hlavou hvězdné nebe, podobu přírodního kamene, kovu nebo dřeva. A co když je vaším snem udělat sametový podhled nebo podhled imitující jinou látku. Fešně vypadá napínaný podhled s efektem benátského štuku nebo zlatého těsnění. Moderní technologie umožňují zvolit nejen požadovanou barvu, ale i zajímavé varianty tvaru podhledu. Využívaje napínané podhledy můžete vytvořit složité podhlední konstrukce. Stylově a bohatě vypadají víceúrovňové podhledy, klenby, stanové střechy, oblouky a jiné. Veškeré naše produkty jsou garantovány atesty a certifikáty. Garantujeme kvalitně odvedenou práci a spokojenost zákazníků, která je nás velkou odměnou.

Web: www.bernizet.cz

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 0.0568 sekund.