+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Betono-průmyslové podlahy

Klíčová slova: betonové - průmyslové podlahy, drátkobeton...

E-mail: info@webstr.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2008

Popis: NEEDFUL s.r.o. - společnost, která vyrábí betonové a průmyslové (pancéřové) podlahy a drátkobeton. Poskytuje nejen četné úklidové služby, ale dále i taky stavební a inženýrskou činnost, dále i ready made.

Web: www.needful.cz/

Další související informace

Efisan s.r.o. - izolace s

antistatické, samonivelační, Průmyslové podlahy, p – Specializujeme se na antistatické, samonivelační a ostatní průmyslové podlahy. Provádíme sanace betonových konstrukcí, injektáže, reprofilace, nástřiky, stěrky. Zajišťujeme polyuretanové hydroizolace stavebních a dopravních konstrukcí.

Apartmány JASNÁ - Biela P

Apartmány JASNÁ - Biela Púť – Apartmány Jasná poskytují ubytování v pěti jednolůžkových a 12 dvoulůžkových apartmánů s celkovou kapacitou 87 lůžek. Pokoje jsou rozmístěny v přízemí a 1. poschodí. Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, kompletně vybavenou kuchyňkou/kuchyňským koutem, koupelnou a samostatným parkovacím místem.

Spodné prádlo - blog

Spodné prádlo - blog – Koľko investujete do svojho spodného prádla? Nie je ani zďaleka až takým utajovaným kúskom nášho šatníka, avšak najdôležitejšie je, aby ste sa v nej cítili príjemne, pohodlne a rozhodne aj sexi!Spodné prádlo je prvou vecou, ktorú si obliekame a poslednou, ktorú si vyzliekame. To, ale aj samotný fakt, že je s nami celý deň, postačuje na to, aby bola pre nás tým najdôležitejším kúskom šatníka.

Načítání trvalo 0.0836 sekund.