+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Betonové oplocení MALRO

Klíčová slova: oplocení, betonové ploty, podezdívky,

E-mail: malro_cz@o2.pl

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2011

Popis: ZPHU Małro Sośnicowice je v Polsku na Slezsku uznávaným výrobcem betonových plotů. ocelové brány, kovaná vrata, základové bloky, podezdívky, plotové sloupy, dlažební kostky, betonové části, silniční desky. Provádíme také montáž plotů. Ve své nabídce máme betonové ploty, dřevěné ploty, ploty kované, kované brány, ocelovo ?

Web: www.betonove-ploty-malro.cz/

Další související informace

Pletivo poplastované

Pletivo poplastované, pletivo, ploty, oplocení, dr – Společnost Betafence, zavádí nové moderní poplastované pletivo v široké škále produktů. Na těchto stránkách naleznete klasická poplastovaná pletiva i svařované sítě s poplastováním. Všechny tyto ploty a pletiva jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.

KSENA - pokládka dlažby

dlažba, zámková, betonové schody, chodníky, – Provádíme pokládku zámkové dlažby při výstavbě a rekonstrukcích dopravních a inženýrských staveb. Pracujeme jako subdodavatel stavebních firem a také jako přímý dodavatel pro malé i velké investory a stavebníky. Použití zámkové dlažby má při zpevňování venkovních ploch hodně výhod - pevnost, trvanlivost a mechanická odolnost, odolnost proti mrazu, působení vod a chemicky rozmrazovacích látek. Nezanedbatelnými přednostmi jsou i vysoká estetická kvalita, snadná rozebiratelnost dlažeb a možnost jejich opětovného použití, nižší pořizovací a provozní náklady, velmi jednoduchá údržba. Máme zkušenosti z akcí různého rozsahu, snažíme se vyhovět všem zákazníkům a realizovat stavby v krátkých termínech a špičkové kvalitě. Provedeme pro vás pokládku dlážděných komunikací, obytných ulic a chodníků, dláždění parkovišť, vjezdů a zpevněných ploch. Zajišťujeme také strojní pokládku zámkové dlažby. Objednávky na pokládku zámkové dlažby přijímáme nepřetržitě.

Brány a vrata

Brány, ploty, vrata, brány a vrata, vrata a brány – Brány, ploty a vrata, branky, mříže, kovové schodiště nebo schůdky, zábradlí na balkon i terasu, regály atd.. Zámečnická zakázková výroba.

Načítání trvalo 0.0707 sekund.