+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Betonové schody

Klíčová slova: betonové schody, prefabrikované schody,balkony

E-mail: info.strakon@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. srpna 2012

Popis: Betonové schody od společnosti Strakon CZ s.r.o. jsou pro Vás tím správným řešením. Nabízíme Vám individuální betonové schody podle Vašich přání a potřeb. Dokážeme vyrobit jakékoliv prefabrikované schody a dopravíme Vám je až do vašeho domu. Nejsme schopni betonovat schody ve Vašem domě, takže je potřeba myslet na výrobu schodů dopředu.

Web: www.strakon.cz

Další související informace

DN group s.r.o. Stavební

Zateplení,plastová okna,balkony,střechy,hromosvody – Zateplení fasády, zateplení domů, revitalizace panelových domů - plastová okna, balkony, rekonstrukce střechy, stavební a zednické práce v komplexním rozsahu, hromosvody a revize, klempířské a izolatérské práce, půjčovna ALU lešení.

EKONOMSERVIS-stavby, a.s.

zateplení,fasáda,revitalizace,lodžie,balkony – Zateplováni. Revitalizace a regenerace panelových a bytových budov, lodžií, balkonů, fasád. Pozemní stavitelství. zateplení,fasáda,revitalizace,lodžie,tepelné izolace,zateplení fasády,rekonstrukce domů, balkony

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.