+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Betonové schody

Klíčová slova: betonové schody, prefabrikované schody,balkony

E-mail: info.strakon@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. srpna 2012

Popis: Betonové schody od společnosti Strakon CZ s.r.o. jsou pro Vás tím správným řešením. Nabízíme Vám individuální betonové schody podle Vašich přání a potřeb. Dokážeme vyrobit jakékoliv prefabrikované schody a dopravíme Vám je až do vašeho domu. Nejsme schopni betonovat schody ve Vašem domě, takže je potřeba myslet na výrobu schodů dopředu.

Web: www.strakon.cz

Další související informace

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.0720 sekund.