+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog Golss s.r.o. - střeš

Klíčová slova: střešní světlíky, světlíky, sendvičové panely

E-mail: seo@virtua.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2010

Popis: Společnost Golss s.r.o. sídlící v severočeském Děčíně se pohybuje v oblasti pozemního stavitelství už od roku 1990 a za tu dobu získala v oboru mnoho cenných zkušeností a Blog Golss s.r.o. - střešní světlíkynepopiratelné renomé.

Web: blog.golss.cz

Další související informace

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

OTK - systém

střešní světlíky,rekonstrukce světlíků, RWA klapky – OTK systém s.r.o. je společnost, která se zabývá především požárním odvětráním objektů, známé rovněž pod názvem odvod kouře a tepla nebo pod zkratkou SOZ (samočinné požární odvětrání), ZOKT (zařízení odvodu kouře a tepla), OTK (odvod tepla a kouře). Zajišťujeme přirozené požární odvětrání i nucené požární odvětrání od projektu až po samotnou realizaci. Pro přirozený odvod kouře a tepla nabízíme RWA klapky do střechy, pro nucené požární odvětrání dodáváme a instalujeme požární ventilátory. Nabízíme rovněž textilní kouřové zástěny pro oddělení kouřových úseků v rámci projektu SOZ. Společnost OTK systém navrhuje, projektuje a dodává také střešní světlíky pro prosvětlení průmyslových a občanských budov. Tyto střešní světlíky jsou hliníkové konstrukce s výplní polykarbonátu. Střešní světlíky mohou být doplněny produkty pro denní větrání – větrací klapky, samočinné turbíny, ventilátory. Provádíme také rekonstrukce střešních světlíků.

Načítání trvalo 0.1835 sekund.