+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BORGATA s.r.o.

Klíčová slova: pyrotechnický průzkum,pyrotechnik, munice,asanace

E-mail: borgata@borgata.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2011

Popis: Pyrotechnický průzkum a asanace jsou základní profesní náplní vysoce specializované spol. BORGATA s.r.o. Provádíme pyrotechnické průzkumy stavebních parcel i pyrotechnický dozor. Pyrotechnické práce provádíme na terénu (staveniště, lesy, objekty opuštěné armádou)tak i ve vodě (řeky, nádrže) za pomoci potápěčů včetně průzkumu vypuštěných rybníků. Vysoká kvalita naší práce je dána nadstandardmním vzděláním v oboru, rozsáhlou praxí - více jak 20 let v oboru a více jak 1250 ha pyrotechnicky prozkoumaných ploch a používáním kvalitních detektorů. Meza významné realizované zakázky patří pyrotechnický průzkum a asanace výcvikových prostorů po armádě SSSR,pyrotechnické průzkumy na stavbách silnic a dálnic. Samostatnou kapitolu představuje detekce leteclých bomb z II. sv. války. K jejich detekcu využíváme špičkový magnetometr splňující požadavky NATO. Náč soudní znalec vypracovává znalecké posudky z oborů zábavná pyrotechnika a ohňostroje, stanovení pyrotechnických rizik, pyrotechnické výrobky, pyrotechnika, výbušniny, zneužívání výbušnin. Námi používaná magnetometrie k detekci leteckých pum a ostatní hluboce uložené munice nachází uplatnění i při detekce železných a železebotonových podzemních objkektů (potrubí,jímky, bunkry,ukrytá technika)i v archeologii.

Web: www.borgata.cz

Další související informace

Srdce a jeho nemoci

srdce,arytmie,infark myokardu, angina pectoris – Srdce je životně důležitý dutý svalový orgán, který zajišťuje prokrvování všech ostatních orgánů. Tím je zásobí kyslíkem, živinami a odvádí odpadní látky. Srdeční onemocnění se řadí mezi nejčastější příčinu úmrtí u nás i ve světě.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Kryska.cz

katalog firem,katalog odkazů – Kryska.cz je nový katalog odkazů a firem na českém Internetu. Najdete zde podrobné informace o firmách včetně hodnocení, spotřebitelská upozornění a mnohem více. Jednoduché vyhledávání i jednoduchá optimalizace v rámci našeho katalogu.

Načítání trvalo 2.3238 sekund.