+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BORGATA s.r.o.

Klíčová slova: pyrotechnický průzkum,pyrotechnik, munice,asanace

E-mail: borgata@borgata.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2011

Popis: Pyrotechnický průzkum a asanace jsou základní profesní náplní vysoce specializované spol. BORGATA s.r.o. Provádíme pyrotechnické průzkumy stavebních parcel i pyrotechnický dozor. Pyrotechnické práce provádíme na terénu (staveniště, lesy, objekty opuštěné armádou)tak i ve vodě (řeky, nádrže) za pomoci potápěčů včetně průzkumu vypuštěných rybníků. Vysoká kvalita naší práce je dána nadstandardmním vzděláním v oboru, rozsáhlou praxí - více jak 20 let v oboru a více jak 1250 ha pyrotechnicky prozkoumaných ploch a používáním kvalitních detektorů. Meza významné realizované zakázky patří pyrotechnický průzkum a asanace výcvikových prostorů po armádě SSSR,pyrotechnické průzkumy na stavbách silnic a dálnic. Samostatnou kapitolu představuje detekce leteclých bomb z II. sv. války. K jejich detekcu využíváme špičkový magnetometr splňující požadavky NATO. Náč soudní znalec vypracovává znalecké posudky z oborů zábavná pyrotechnika a ohňostroje, stanovení pyrotechnických rizik, pyrotechnické výrobky, pyrotechnika, výbušniny, zneužívání výbušnin. Námi používaná magnetometrie k detekci leteckých pum a ostatní hluboce uložené munice nachází uplatnění i při detekce železných a železebotonových podzemních objkektů (potrubí,jímky, bunkry,ukrytá technika)i v archeologii.

Web: www.borgata.cz

Další související informace

GEODRILL s.r.o.

geologický, hydrogeologický, pyrotechnický průzkum – Orientujeme se na inženýrsko-geologický, geologický a hydrogeologický průzkum staveb velkého i malého rozsahu, vrtné a stavební práce, laboratorní zkoušky zemin. Provádíme monitoring skládek a rozbory vzorků vod. Specializujeme se i na pyrotechnický a archeologický průzkum staveb.

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Jindřich Musil - textil

deka, povlečení – V roce 1990 jsme začali s vybavováním hotelových a restauračních interiérů produkty, jako jsou deky a polštáře, povlečení, prostěradla, přikrývky, osušky, závěsy atd., textilem zásobujeme významné české hotely a restaurace.

Načítání trvalo 0.0800 sekund.