+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BORGATA s.r.o.

Klíčová slova: pyrotechnický průzkum,pyrotechnik, munice,asanace

E-mail: borgata@borgata.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2011

Popis: Pyrotechnický průzkum a asanace jsou základní profesní náplní vysoce specializované spol. BORGATA s.r.o. Provádíme pyrotechnické průzkumy stavebních parcel i pyrotechnický dozor. Pyrotechnické práce provádíme na terénu (staveniště, lesy, objekty opuštěné armádou)tak i ve vodě (řeky, nádrže) za pomoci potápěčů včetně průzkumu vypuštěných rybníků. Vysoká kvalita naší práce je dána nadstandardmním vzděláním v oboru, rozsáhlou praxí - více jak 20 let v oboru a více jak 1250 ha pyrotechnicky prozkoumaných ploch a používáním kvalitních detektorů. Meza významné realizované zakázky patří pyrotechnický průzkum a asanace výcvikových prostorů po armádě SSSR,pyrotechnické průzkumy na stavbách silnic a dálnic. Samostatnou kapitolu představuje detekce leteclých bomb z II. sv. války. K jejich detekcu využíváme špičkový magnetometr splňující požadavky NATO. Náč soudní znalec vypracovává znalecké posudky z oborů zábavná pyrotechnika a ohňostroje, stanovení pyrotechnických rizik, pyrotechnické výrobky, pyrotechnika, výbušniny, zneužívání výbušnin. Námi používaná magnetometrie k detekci leteckých pum a ostatní hluboce uložené munice nachází uplatnění i při detekce železných a železebotonových podzemních objkektů (potrubí,jímky, bunkry,ukrytá technika)i v archeologii.

Web: www.borgata.cz

Další související informace

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Načítání trvalo 2.4166 sekund.