+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOZP Opava

Klíčová slova: bozp, Opava, Přerov, ochrana

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2012

Popis: Jsme poradenská společnost, která Vám nabízí služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO) pro Olomouc, Přerov, Prostějov, Lipník nad Bečvou, Hranice atd. Začátek pracovního procesu se neobejde bez školení o bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci.

Web: www.bozpopava.cz/

Další související informace

Ecobeton - hydroizolace stavebních materiálů

hydroizolace, beton, dřevo, cihly, kámen, ochrana, – Ecobeton se zabývá ochranou a trvanlivostí stavebních materiálů. Hydroizolace betonu, průmyslových podlah, cihel, kamenů a dřeva. Ecobeton nabízí díky použití vybraných surovin ekologicky efektivní řešení.

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0694 sekund.