+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOZP Opava

Klíčová slova: bozp, Opava, Přerov, ochrana

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2012

Popis: Jsme poradenská společnost, která Vám nabízí služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO) pro Olomouc, Přerov, Prostějov, Lipník nad Bečvou, Hranice atd. Začátek pracovního procesu se neobejde bez školení o bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci.

Web: www.bozpopava.cz/

Další související informace

Termoizolační nátěry Maxi

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Antikondenzační a termoizolační nátěr Maxitherm je vhodný jako povrchová úprava fasád i interieru. Díky svým termoizolačním vlastnostem sníží náklady na vytápění i klimatizace v létě a zároveň zabraňuje kondenzování vlhkosti ve zdivu a tedy i tvorbě plísní.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.