+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BRICKON.sk - stavebné fi

Klíčová slova: Stavebnictvo, Stavebne firmy, Stavebna firma

E-mail: brickon@brickon.sk

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2008

Popis: Stavebný web, na ktorom firmy ponúkajú svoje dodávky stavebných prác, materiálov alebo služieb. Umožňuje rýchle získanie cenových ponúk od firiem vo vašom kraji.

Web: www.brickon.sk

Další související informace

Termoizolační nátěry Maxi

termoizolační nátěr, termoizolační, nátěr, antikon – Antikondenzační a termoizolační nátěr Maxitherm je vhodný jako povrchová úprava fasád i interieru. Díky svým termoizolačním vlastnostem sníží náklady na vytápění i klimatizace v létě a zároveň zabraňuje kondenzování vlhkosti ve zdivu a tedy i tvorbě plísní.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Statika stavieb

stavebníctvo, statika stavieb – HESCON s.r.o. ponúka komplexné projektové a inžinierske služby. Statika a dynamika stavieb, komplexné projekčné práce. Oceľové a montované haly, priemyselné stavby. Výrobná dokumentácia oceľových a prefabrikovaných konštrukcií, zakladanie stavieb.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.