+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brka.cz Lešení

Klíčová slova: Lešení

E-mail: brka.cz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2013

Popis: Půjčovná lešení ve firmě brka s.r.o je tady. Infrazářiče pro vytápění velkých prostorů můžete mít velmi levně. Specializujeme se na prodej a také půjčování všech stavařských zařízení. Můžete si od nás půjčit také žebříky nebo lešení jako takové.

Web: www.brka.cz/zdvihaci-technika/leseni-krause.html

Další související informace

Nové lešení a žebříky Krause

lešení,žebříky,půjčovna,Krause,Stabilo – Prodej, poradenství a půjčovná hliníkových žebříků a lešení. Nabízíme produkty Krause, Stabilo, Corda, Monto-Profi, Protec a další. Prodej, poradenství a půjčovná hliníkových žebříků a lešení. Nabízíme produkty Krause, Stabilo, Corda, Monto-Profi, Protec a další.

Žebříky, lešení, schůdky

lešení, aschůdky, žebřík, žebříky, box, přepravka – Nabízíme hliníkové žebříky, lešení, schůdky, štafle, rudly a nájezdové rampy, plastové stohovací boxy, kufry na nářadí, plastové přepravky. Nově dodáváme podlahové čisticí stroje, průmyslové vysavače, paletové, spádové a policové regály.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.0789 sekund.