+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brka.cz Lešení

Klíčová slova: Lešení

E-mail: brka.cz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2013

Popis: Půjčovná lešení ve firmě brka s.r.o je tady. Infrazářiče pro vytápění velkých prostorů můžete mít velmi levně. Specializujeme se na prodej a také půjčování všech stavařských zařízení. Můžete si od nás půjčit také žebříky nebo lešení jako takové.

Web: www.brka.cz/zdvihaci-technika/leseni-krause.html

Další související informace

Nové lešení a žebříky Krause

lešení,žebříky,půjčovna,Krause,Stabilo – Prodej, poradenství a půjčovná hliníkových žebříků a lešení. Nabízíme produkty Krause, Stabilo, Corda, Monto-Profi, Protec a další. Prodej, poradenství a půjčovná hliníkových žebříků a lešení. Nabízíme produkty Krause, Stabilo, Corda, Monto-Profi, Protec a další.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Stavební dozor

stavební dozor,technický dozor,stavby,byty,ČKAIT, – Provádíme stavební dozor, technický dozor na pozemních stavbách v České republice pro investora. Dále přejímku bytů a domů od developerů či stavebních firem pro budoucí majitele. Dozorovou činností se rozumí dle stavebního zákona č.183/2006 Sb. kontrola kvality, prostavěnnosti, kontrola soupisů provedených prací, rozpočtů, zakrývaných konstrukcí, termínů, fotodokumentaci, přejímky etap stavby, objektů, díla.

Načítání trvalo 0.1546 sekund.