+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bros Bau s.r.o.

Klíčová slova: realizace staveb

E-mail: info@brosbau.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. kv?tna 2008

Popis: Nabízíme realizaci staveb pro čistírny odpadních vod a průmyslové stavby, haly. Dále administrativní budovy a stravovací provozy včetně staveb hotelového typu, soukromé bytové objekty. Máme zkušenosti s rekonstrukcí objektů.

Web: www.brosbau.cz

Další související informace

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Sruby

sruby, kanadské sruby – Kanadské sruby od tesařství Jiří Urban s 5-ti letou záruční dobou a servisem. Návrhy a projekty srubových domů. Dále nabídka zahradních domů a zahradního nábytku. Firma byla založena v r. 1994. Výstavba srubových domů na klíč.

Báňská stavební společnos

Realizace staveb, projektová činnost ve výstavbě, – Provádíme stavební činnost, projektovou činnost ve výstavbě a rekonstrukce arevitalizace. Specializujeme se na veřejné zakázky. Dbáme na rychlost a přesnostvýstavby, klademe důraz na přání zákazníka. Naše firma se realizuje na poli stavitelství a rekonstrukcí. Provádíme projektovoučinnost ve výstavbě, revitalizace parků a domů. Často se zaměříme na veřejnézakázky, jako je budování pozemních komunikací, vodohospodářských budov,průmyslových staveb. Současně však stavíme a opravujeme i občanské budovy.Naší prioritou je Vaše spokojenost, proto klademe důraz na rychlost a přesnostvýstavby.

Načítání trvalo 0.1856 sekund.