+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytová zóna Hamry

Klíčová slova: NIMIRU spol. s.r.o., Bytová zóna Hamry nad Sázavou

E-mail: nimiru@nimiru.com

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2009

Popis: NIMIRU spol. s.r.o., Bytová zóna Hamry nad Sázavou, stavební parcely, Volné stavební parcely, stavební zóna, rodinné domky, vše pro dům, dům, parcela, zahrada, pozemky, stavební firmy, obytná zóna, pozemky hamry

Web: www.bytova-zona-hamry.cz

Další související informace

Ubytování Lipno

Lipno, Šumava, lipno ubytování, lipno nad vltavou – Ubytování na Šumavě - Lipno nad Vltavou. Výběr těch nejlepších ubytovacích zařízení s možností on-line rezervace ubytování. Okolí poskytuje prostředí pro nejrůznější zimní i letní sporty jako lyžování, cyklistika apod..

Penzion Pokorný v Jablonci nad Nisou

Penzion Pokorný,ubytování v Jablonci nad – Penzion nabízí 17 lůžek v 7 pokojích, 6 samostatných garáží, salonek, kuchyňku pro potřeby hostů vařič, konvice, překapávač, lednice, venkovní kryté posezení, zahradní posezení, , WC, sprcha na pokojích, WiFi, televize ze satelitními stanicemi na pokojích. Snídaně jsou v ceně ubytování. V dosahu několika minut pěšky se nachází řada restaurací a pizzerií .Garáž zdarma.

Penzion Brixen v Lipnici nad Sázavou

Penzion Brixen,ubytování v Lipnici nad Sázavou – Penzion Brixen se nachází v blízkosti starobylého hradu Lipnice v Lipnici nad Sázavou v rodišti Jaroslava Haška.Penzionnabízí ubytování o celkové kapacitě 42 lůžek. Pokoje jsou pohodlně a příjemně vybaveny. Penzion poskytuje pohodlné a komfortní ubytování. Snídaně je zajištěna formou švédských stolů.Penzion nabízí tyto služby: pro své romantické umístění v podhradí je ideální pro konání svateb a různých společenských setkání. Penzion nabízí k pronájmu špičkově vybavený společenský sál s kapacitou 140 osob k pořádání koncertů, plesů, výstav, podnikových setkání a jiných akcí.

Načítání trvalo 3.2917 sekund.