+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bytová zóna Hamry

Klíčová slova: NIMIRU spol. s.r.o., Bytová zóna Hamry nad Sázavou

E-mail: nimiru@nimiru.com

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2009

Popis: NIMIRU spol. s.r.o., Bytová zóna Hamry nad Sázavou, stavební parcely, Volné stavební parcely, stavební zóna, rodinné domky, vše pro dům, dům, parcela, zahrada, pozemky, stavební firmy, obytná zóna, pozemky hamry

Web: www.bytova-zona-hamry.cz

Další související informace

AZ interiery - nábytek

kuchyně Ústí nad Labem, vestavěné skříně. – Výroba zakázkového nábytku na míru. Kuchyně, vestavěné skříně, kancelářský nábytek. Rekonstrukce a úpravy interiérů, rekonstrukce bytových jader. Moderní styl s jednoduchými liniemi. Ústí nad Labem.

Penzion Červeňáček ve Žďáru nad Sázavou

Penzion Červeňáček,ubytování ve Žďáru nad Sázavou – Penzion Červeňáček se nachází v obci Polnička 3 km od okresního města Žďár nad Sázavou. Ubytovovací kapacita penzionu je 16 lůžek bez přistýlek v útulných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Každy pokoj je vybaven televizí a ledničkou a fénem v koupelně.Do každého pokoje je možnost přistýlky.V penizionu je společenská místnost s kuchyňkou, kterou mohou využívat všichni hosté. Je zde možné uspořádat firemní školení, rodinné oslavy, menší svatby. Před penzionem je letní zahrádka s grilem.Parkování:Parkování vozidel je zajištěno na parkovišti Penzionu Červeňák.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.