+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Byty na prodej Praha

Klíčová slova: nové byty Praha, byty na prodej Praha, levné byty

E-mail: syspro@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervna 2012

Popis: Prodej nových bytů Na Bohdalci, Praha 10. Byty se nacházejí v pěkné lokalitě nedaleko vrchu Bohdalec, kousek od krásné přírody. Nabízíme různé velikosti bytů od 1+kk až po 4+kk s terasami, včetně dvou mezonetových bytů.

Web: www.rezidencebohdalec.cz

Další související informace

Byt Praha 5

nové byty, nové byty v Praze, byty prodej – Moderní a nadstandardní developerský projekt Panorama Devonská nabízí nové byty na prodej v Praze. Novostavba se nachází na Praze 5 - Barrandově a nabízí jedinečný panoramatický výhled na Vltavu až k Vyšehradu. Nabídka bytů 1+kk až 5+kk.

Nové byty Plzeň Sladkovsk

nové byty, nové byty Plzeň, byty na prodej – Nové byty Sladkovského Plzeň na prodej nabízí Plzeňský servis s.r.o..Byty v bytovém domě v Plzni na Slovanech. Dům bude umístěn ve stávající řadové zástavbě činžovních domů ve Sladkovského ulici.Nové byty na prodej v Plzni.

Prodej bytů Praha

byty praha, rezidence, byty v Praze 10, prodej byt – Developerský projekt „Dvůr Václava Františka Červeného“ je budován na místě bývalého statku. Jeho název se vztahuje k osobě hudebního skladatele a výrobce hudebních nástrojů – Václava Františka Červeného.

Načítání trvalo 5.3349 sekund.