+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum staveb

Klíčová slova: Dům na klíč, domy, stavby , nízkoenergetický dům

E-mail: info@centrumstaveb.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2009

Popis: Centrum staveb je specializovaný zprostředkovatel staveb na klíč. Dodáme Vám do 48hodin kvalitní stavební firmy pro dřevostavby, nízkoenergetické i pasivní domy. Společnosti jsou interně hodnoceny a vybírány jsou pouze ty nejspolehlivější. Dále zajišťujeme základové desky, inženýrskou činnost, projektování, stavební dozor a další činnosti spojené se stavebním oborem.

Web: www.centrumstaveb.cz

Další související informace

KZP real nemovitosti

komerční nemovitosti, nemovitosti k bydlení, domy – Zabýváme se developerskou a prodejní činností. Stavíme a prodáváme multifunkční domy, bytové domy, řadové domy i garáže. Hlavní oblastí našeho působení je Praha 4. Naše projekty jsou zaměřené nejen na bydlení, ale i na komerční využití.

Moderní plastová okna

okna, dveře, domy – Výhody plastových oken jsou především výborná tepelná a protihluková izolace, díky kterým se výrazně zvýší komfort bydlení.

Komín na míru pro každý d

Komíny,schiedel,společnost – Renomovaná společnost SCHIEDEL již 65 let vyrábí a testuje komíny, které zaručují jejich maximální funkčnost, bezpečnost i estetickou hodnotu. Díky kvalitním materiálům, osvědčeným postupům a profesionálně vykonané práci, je každý komín unikátním dílem, které zajistí bezpečnost Vašeho domu i Vašich blízkých. Spolehněte se na ověřenou kvalitu! Kontaktujte nás ještě dnes!

Načítání trvalo 0.0653 sekund.