+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ČERDO spol. s r.o.

Klíčová slova: Ploché střechy,Rovné střechy,Izolace,Zateplení

E-mail: cerdo@cerdo.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervna 2011

Popis: Rekonstrukce rovných, plochých střech.Zateplování střech, opravy hydroizolací a izolací.Klempířské,pokrývačské a drobné stavební práce.Rekonstrukce bleskosvodních sítí,střešních ventilačních těles.Více než desetileté zkušenosti v oboru,vysoká kvalita odvedené práce a zajímavé ceny.ISO 9001.

Web: www.cerdo.cz

Další související informace

Stav-únia, Pezinok

Ploché strechy Projektovanie – Izolácia plochých striech, montáž krovov Monitoring suchých potrubí a nadostupných priestorov videokamerou. Projektovanie drobných stavieba ich nadstavby a prístavby. 3D vizualizácie na základe projektov.

Střechy Brno, dřevostavby

šikmé a ploché střechy Brno, montáž a rekonstrukce – Společnost AZ střechy, stavby s.r.o. se specializuje na montáž nových a rekonstrukci starších šikmých a plochých střech, budování půdních bytů a realizaci dřevostaveb v Brně a okolí. Kromě toho nabízí tesařské, truhlářské, klempířské a další práce.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Načítání trvalo 2.5310 sekund.