+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chlazení a klimatizace

Klíčová slova: klimatizace, chlazení, ventilátory, fancoil, klima

E-mail: boris.slapetka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2009

Popis: Webové stránky zaměřené na chlazení a kliatizace, Ventilátory. Naleznete zde informace o fan-coilech či split systémech. A mnoho dalších užitečných rad. Poradíme Vám jak vybrat správnou klimatizaci či chladídí zařízení.

Web: www.iklimatizace.info

Další související informace

Zateplovacie práce

zateplovací práce, – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum. Věříme že se rozhodnete využít naše služby a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Sruby

sruby, kanadské sruby – Kanadské sruby od tesařství Jiří Urban s 5-ti letou záruční dobou a servisem. Návrhy a projekty srubových domů. Dále nabídka zahradních domů a zahradního nábytku. Firma byla založena v r. 1994. Výstavba srubových domů na klíč.

Načítání trvalo 0.0690 sekund.