+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chlazení a klimatizace

Klíčová slova: klimatizace, chlazení, ventilátory, fancoil, klima

E-mail: boris.slapetka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2009

Popis: Webové stránky zaměřené na chlazení a kliatizace, Ventilátory. Naleznete zde informace o fan-coilech či split systémech. A mnoho dalších užitečných rad. Poradíme Vám jak vybrat správnou klimatizaci či chladídí zařízení.

Web: www.iklimatizace.info

Další související informace

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Sruby

sruby, kanadské sruby – Kanadské sruby od tesařství Jiří Urban s 5-ti letou záruční dobou a servisem. Návrhy a projekty srubových domů. Dále nabídka zahradních domů a zahradního nábytku. Firma byla založena v r. 1994. Výstavba srubových domů na klíč.

Načítání trvalo 0.1925 sekund.