+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cihly - Porotherm, Supert

Klíčová slova: cihly,pro,dům,ytong,supertherm,porotherm,pórobeton

E-mail: fylo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2009

Popis: Portál věnovaný všem druhů nejvíce populárních cihel pro stavění domu. Z nabídky si vybere skutečně každý. Cihly Porotherm, Supertherm, Ytong, pórobeton a mnoho dalších. O všech těchto cihlách najdete na stránkách informace, vlastnosti a mnoho dalších užitečných postřehů

Web: cihlyprodum.cz

Další související informace

HBM WOOD s.r.o,

Dřevěné trámy,prkna,sloupy,cihly,demolice – Firma HBM-WOOD s.r.o. se zabývá výkupem starého dřeva, starých trámů, podlahových prken, demontáží dřevěných konstukcí. Staré dřevo vykupujeme ze zemědělských, průmyslových a jiných objektů. Provádíme také demolice staveb.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Interiery Danko

malířské práce,tapetářství,malířství,zednictví,pro – http://www.interiery-danko.cz/Provádím malířské, natěračské,tapetářské, zednické a stavební práce ve Znojmě, Brně a okolí. Prodej bytových tapet.Můj cíl je zaměřený na úpravy a rekonstrukce interiérů a exteriérů.

Načítání trvalo 0.0749 sekund.