+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ciko komíny - eko komín

Klíčová slova: komíny, komín, eko, nerezové, keramické, komínové

E-mail: lama@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. z??? 2011

Popis: Výroba a prodej komínů pro všechny druhy paliv, dokonalé technické řešení, široká prodejní síť po celé ČR, Ciko komín - levné nerezové komíny Ciko komíny - eko, nerezové, keramické Ciko komíny - ceník, výroba a prodej komínů Ciko komíny - komínové sestavy, systémy

Web: www.ciko-kominy.cz/cz/

Další související informace

Komíny Vorel

Komíny, krby, krbové vložky, kamna na vyjetý olej – Výroba a prodej komínů, komínových systémů a kamen na použitý olej, prodej teplovodních i teplovzdušných krbových vložek a krbových kamen na dřevo a pelety. Stavba krbů na zakázku, krbový komín ASV, stavba a rekonstrukce komínů.

kachlová kamna

komíny, kamna – Jestliže komíny neodpovídá předpisům, netáhnou, nebo pokud jejich majitelé přecházejí na jiný druh paliva, pak čeká komíny vyvložkování. Nové komínové vložky dále poslouží, když je problém se zápachem spalin v místnosti nebo prostě je potřeba vyměnit zastaralou původní vložku. Funkční částí komínů jsou také komínové hlavice. Nadstřešní část komínu, komínová hlavice či komínová hlava je tou částí komína, která slouží k ukončení komínového tělesa případně k jeho zakrytí. Vzhledem k tomu, že je jako jediná z komína vidět, je zde velmi důležitý design, který dotváří celkový vzhled střechy domu.

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Načítání trvalo 0.2344 sekund.