+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Color Centrum Vracov

Klíčová slova: ekolak,vracov,fasády,barvy,autolaky

E-mail: config@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. z??? 2009

Popis: Color Centrum Vracov je nově vzniklá společnost, zabývající se zateplováním budov, mícháním interiérových, fasádních a průmyslových barev včetně autolaků. Jsme obchodní zástupci firmy Ekolak, dodáváme ucelený sortiment zateplovacího systému uvedené značky. Prodejem barev a zateplovacího systému se zabýváme od r.1998. Za dobu této praxe jsme získali nemalé zkušenosti v oboru a důvěru mnoha spokojených zákazníků. V naší prodejně získáte nejenom praktické a odborné rady, ale taky zázemí pro výběr z nesčetného množství vzorků barev na Váš dům, auto nebo motocykl. Těšíme se na Vaši návštěvu a pro splnění Vašich barevných představ uděláme maximum.

Web: www.colorcentrumvracov.cz

Další související informace

Stavební firma Jica s.r.o

barvy, fasády, interiérové barvy, omítky, palubky, – Předmětem Stavební firmy Jica s.r.o. je provádění staveb, jejich změn a odstraňování. Naše pobočka v Českých Budějovicích prodává barvy a omítky německé firmy Zero. Tyto materiály se řadí mezi nejkvalitnější produkty na českém trhu.

Rekonstrukce budov

fasády,zateplení domů,rekonstrukce budov – Opravy,rekonstrukce a revitalizace budov,zateplení domů,nátěry a opravy fasád,opravy a nátěry fasád,nátěry střech a ocelových konstrukcí,zednické práce,pokládka dlažeb včetně zámkové,výškové práce,opravy střech

Načítání trvalo 0.0585 sekund.