+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Color Centrum Vracov

Klíčová slova: ekolak,vracov,fasády,barvy,autolaky

E-mail: config@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. z??? 2009

Popis: Color Centrum Vracov je nově vzniklá společnost, zabývající se zateplováním budov, mícháním interiérových, fasádních a průmyslových barev včetně autolaků. Jsme obchodní zástupci firmy Ekolak, dodáváme ucelený sortiment zateplovacího systému uvedené značky. Prodejem barev a zateplovacího systému se zabýváme od r.1998. Za dobu této praxe jsme získali nemalé zkušenosti v oboru a důvěru mnoha spokojených zákazníků. V naší prodejně získáte nejenom praktické a odborné rady, ale taky zázemí pro výběr z nesčetného množství vzorků barev na Váš dům, auto nebo motocykl. Těšíme se na Vaši návštěvu a pro splnění Vašich barevných představ uděláme maximum.

Web: www.colorcentrumvracov.cz

Další související informace

Rekonstrukce budov

fasády,zateplení domů,rekonstrukce budov – Opravy,rekonstrukce a revitalizace budov,zateplení domů,nátěry a opravy fasád,opravy a nátěry fasád,nátěry střech a ocelových konstrukcí,zednické práce,pokládka dlažeb včetně zámkové,výškové práce,opravy střech

BALACO spol. s r.o.

barvy, laky, ochranné pracovní pomůcky, drogerie – E-shop zaměřený na barvy, laky, ochranné pracovní pomůcky, motorové oleje, maziva, drogerii, zahrádkářské potřeby a potřeby pro malíře. Spolupracujeme s architekty a památkáři, kteří vyžadují profesionální nátěrové hmoty.

FK Bau, a.s.

inženýrské sítě, vodovody, kanalizace, plynovody,c – Inženýrských sítě, vodohospodářské a ekologické staveby, vodovody, kanalizace, plynovody, komunikace, zemní práce. Inženýrských sítě, vodohospodářské a ekologické staveby, vodovody, kanalizace, plynovody, komunikace, zemní práce.

Načítání trvalo 0.1756 sekund.