+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

COMFORT-Zasklívání lodžií

Klíčová slova: Zasklívání lodžií,balkónů,zasklení lodžie

E-mail: info@zasklivanilodzii.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2011

Popis: Firma COMFORT provádí zasklívání lodžií, balkónů a zimních zahrad rámovými i bezrámovými otočnými certifikovanými systémy. Poskytujeme 5 letou záruku na zasklení. A poté provádíme pozáruční opravy. Nabízíme také velké množství příslušenství k zasklení.

Web: www.zasklivanilodzii.cz/

Další související informace

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

lodzie-prejda

zasklívání lodžií,výroda + mont.zábradlí a stříšek – Naše firma nabízí systémové zasklívání lodžií a balkónů třemi druhy systémů - posuvné i vyklápěcí, výroba a montáž ocelových a hliníkových zádradlí, výroba a montáž stříšek s výplní sklo, polykarbonát.

Načítání trvalo 0.0775 sekund.