+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

COMFORT-Zasklívání lodžií

Klíčová slova: Zasklívání lodžií,balkónů,zasklení lodžie

E-mail: info@zasklivanilodzii.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. dubna 2011

Popis: Firma COMFORT provádí zasklívání lodžií, balkónů a zimních zahrad rámovými i bezrámovými otočnými certifikovanými systémy. Poskytujeme 5 letou záruku na zasklení. A poté provádíme pozáruční opravy. Nabízíme také velké množství příslušenství k zasklení.

Web: www.zasklivanilodzii.cz/

Další související informace

zasklení lodžií okna

zasklení lodžie, zasklení balkonu, okna, zlín – provádíme zasklení lodžií, zasklení balkonů, hliníkové okna, plastové okna, zimní zahrady, prosklené ploty. nabízíme tyto služby za velmi výhodné ceny. Realizace v celém zlínském kraji , ale také i v jiných krajích

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Načítání trvalo 0.1238 sekund.