+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CONCEPT building s.r.o.

Klíčová slova: hliněné omítky, diamantová technika, marketing

E-mail: info@concept-building.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2012

Popis: hliněné omítky, benátské, marocké štuky; diamantová technika - řezání a vrtání, prodej diamantových kotoučů; marketingové a reklamní poradenství, event management; vzdělávací kurzy, semináře a školení

Web: www.concept-building.cz

Další související informace

Satelitní komplety

satelit, satelitní technika, satelitní komplety – Rádce při výběru (satelitní přijímače, paraboly), nákupu a montáži (jak na instalaci satelitu) satelitních kompletů. Po prostudování webu satelitní-komplety získáte kompletní přehled o satelitní technice.

Martin Tůma - Foto Tůma,

studiové vybavení, fotografická technika, foto-vid – On-line prodej, fotografická, záblesková a světelná technika, fotopotřeby, studiové vybavení, foto a video příslušenství. Kompletní sortiment firem Fomei a Hama. Fotografické práce, fotografický velkoplošný tisk, foto na průkazy.

Rolety Praha

stínící technika, stínění oken, praha, rolety – Výrobce kvalitních látkových rolet. V naší nabídce najdete rolety, elektrické rolety, římské rolety. japonské posvuné stěny, žaluzie, vídeňské rolety. Z venkovního stínění nabízíme předokenní rolety, venkovní žaluzie, markýzy, pergoly a stínící plachty. Navštivte náš showroom stínící techniky Adrems v Praze na metru Hradčanská. Navrhneme pro Vás to nejlepší řešení.

Načítání trvalo 2.8724 sekund.