+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DC AVEX s.r.o. - plynovod

Klíčová slova:

E-mail: dcavex07101953@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2010

Popis: Výstavba a rekonstrukce plynovodů, vodovodů, technických plynů, kanalizací a komunikací. plynovody, kanalizace Plynovody, kanalizace - výstavba a rekonstrukce. Výstavba a rekonstrukce plynovodů, vodovodů, technických plynů, kanalizací a komunikací.

Web: www.dc-avex.cz

Další související informace

Dřevovýroba - prodej str

prodej, prodej stroju, drevovyroba, pasove pily, – Zákazníkům nabízíme Dřevoobráběcí stroje, jejich dovoz, montáž, zaškolení obsluhy a záruční i pozáruční servis. Stroje se vyznačují spolehlivostí a kvalitou. Nenáročným zaučením personálu a stroje jsou za příznivé a bezkonkurenční ceny.

Revitalizace byt. domů

Revitalizace, Revitalizace domů, Stavební firma – Stavební a obchodní společnost JINGS s.r.o. Pardubice se specializuje na rekonstrukce domů, revitalizace domů, regenerace domů, zateplování fasád a financování staveb. Specializujeme se především na revitalizace bytových domů a revitalizace budov občanské vybavenosti, včetně pomoci se zajišťováním finančních prostředků na realizaci revitalizace. Naše stavební firma působí nejen v regionech Pardubice a Hradec Králové, potažmo v celém Pardubickém a Královéhradeckém kraji a dalších místech ČR.

Domino-kovani.cz - kování

klika, madla, koule, kování, dveřní, rozeta, – Internetový obchod s kamennou pobočkou v Hronově se zabývá prodejem klik, kovaných madel a příslušenství pro dveře. Kliky, madla, koule, dveřní kování, rozetové kování, štítové a příslušenství.klika, madla, koule, kování, dveřní, rozeta, štítové, příslušenství

Načítání trvalo 1.0070 sekund.