+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Decopierre

Klíčová slova: Decopierre, vzhled přírodního kamene, fasády,

E-mail: prodej@novematerialy.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2011

Popis: Decopierre je technologie, díky které můžete dodat vaší fasádě, plotu, stěně nebo interiéru vzhled a šarm kamene. Decopierre, vzhled přírodního kamene, fasády z kamen, interier se vzhledem kamene, exteriér vzhledu kamene,fasáda, plot, stěna,iteriér šarmu kamene

Web: decopierre.cz/

Další související informace

STAVBY - BEZNOSKA

zateplená fasáda, omítky, sádrokartonářské práce, – Nabízíme veškeré stavební a zednické práce - zateplování fasád polystyrenem i minerální vatou, stavby rodinných domů a budov, vyzdívání hrubých staveb, betonářské práce, omítky, zámková dlažba, sádrokartonářské práce, půdní vestavby, rekonstrukce.

Novis Praha

novis,praha,izolace,staveb,střechy,opravy, – NOVIS Praha s.r.o provádí veškeré stavební práce, které bezprostředně souvisejí s hydroizolací rovných a šikmých střech, teras a spodní stavby. Dále pak realizuje tepelně izolační práce (zateplování fasád, střešních nástaveb a strojoven) a klempířské a pokrývačské práce.

Rekonstrukce budov

rekonstrukce budov, zateplení budov, fasády – Stavební firma Čermák zahájila svou činnost v roce 2001. Působí zejména ve Středočeském kraji (Kolín, Kutná Hora, Čáslav, Poděbrady, Český Brod, Praha). Hlavní náplní jsou rekonstrukce budov, fasády, zateplení budov a montáž sádrokartonu včetně dodávky materiálu.

Načítání trvalo 0.0704 sekund.