+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DEKPROJEKT

Klíčová slova: energetický certifikát, energetická náročnost

E-mail: marek.fararik@dek-sk.com

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2010

Popis: Nabízíme energetické certifikáty, energetické audity, energetické studie a energetické posudky. Energetický audit a studie Vám ušetří za energie a objeví mezery Vaší stavby. Energetický posudek určí kategorii energetické hospodárnosti objektu.

Web: energeticka-certifikacia.sk

Další související informace

První Revitalizační s.r.o

Polystyren, obklady, energetický audit, zateplení – Poradenství a služby pro zkvalitnění bydlení. Rekonstrukce a revitalizace panelových domů. Zateplení paneláků a opravy střech. Fasády, polystyrenové obklady, sanační omítky. Energetický audit. Právnická a poradenská činnost.

Energetický certifikát

Energetický certifikát – V prípadoch, akými sú predaj, kúpa alebo prenájom budovy, respektíve domu je nutné získať energetický certifikát o energetickej hospodárnosti nehnuteľnosti. Čo má energetický certifikát obsahovať, kto ho môže vypracovať, aká je jeho cena a doba platnosti.

Energetický průkaz

Energetický průkaz – Energetický průkaz slouží pro jednoduché a jasné zhodnocení budovy z hlediska její energetické náročnosti. Umožňuje jednoduché srovnání budov z hlediska nároků na energie (a tedy i nákladů) potřebných pro provoz. Může sloužit jak stávajícím majitelům a uživatelům objektu, tak i realitním kancelářím a zájemcům o koupi či pronájem domu, jako jeden z nástrojů proVíce informací o energetických štítcíchstanovení výše kupní ceny nebo nájmu. Energetický průkaz se zpracovává pro rodinné i bytové domy i pro budovy v sektoru služeb a výroby.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.