+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DEKPROJEKT

Klíčová slova: energetický certifikát, energetická náročnost

E-mail: marek.fararik@dek-sk.com

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2010

Popis: Nabízíme energetické certifikáty, energetické audity, energetické studie a energetické posudky. Energetický audit a studie Vám ušetří za energie a objeví mezery Vaší stavby. Energetický posudek určí kategorii energetické hospodárnosti objektu.

Web: energeticka-certifikacia.sk

Další související informace

Energetický štítek budovy

energie, štítek, energetický štítek, budova – Energetický štítek v budově jako dobrovolné označení zavedla československá státní norma. Vyjadřuje energetickou náročnost budovy a musí dosahovat určitý stupeň. Jestli chcete vědět něco o energetickým štítku budovy, rádi vám poskytneme další informace.

Energetická štítky cena

Energetická štítky cena – Energetická štítky cena slouží pro jednoduché a jasné zhodnocení budovy z hlediska její energetické náročnosti. Umožňuje jednoduché srovnání budov z hlediska nároků na energie (a tedy i nákladů) potřebných pro provoz. Může sloužit jak stávajícím majitelům a uživatelům objektu, tak i realitním kancelářím a zájemcům o koupi či pronájem domu, jako jeden z nástrojů proVíce informací o energetických štítcíchstanovení výše kupní ceny nebo nájmu.Energetická štítky cena se zpracovává pro rodinné i bytové domy i pro budovy v sektoru služeb a výroby.

Načítání trvalo 4.1429 sekund.