+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Demag.sk - jeřáby, zvedací a manipulační technika Demag

Klíčová slova: DEMAG, DEMAG cranes, jeřáby, zdvihací zařízení, ma

E-mail: md-max_sk@freemail1.eu

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2013

Popis: Společnost MD-MAX, s.r.o. se zabývá dodávkou, montáží a servisem jeřábů, zdvihacích zařízení, manipulační techniky, jeřábových drah a ocelových konstrukcí Demag Cranes AG. Smluvní obchodní zastoupení společnosti Demag v SR. Zajišťujeme jedno a dvoj nosníkové mostové jeřáby, portálové jeřáby, konzolové jeřáby, sloupové otočné jeřáby, nástěnné otočné jeřáby, zdvihací a manipulační přípravky pro přenášení a zvedání břemen, Dodávka, montáž, údržba jeřábů a jeřábových drah, výroba a montáž ocelových konstrukcí.

Web: www.demag.sk

Další související informace

Schodiště OK FINAL

schody, schodiště – Firma OK FINAL vyrábí schody a schodiště vnitřní interiérové, vnější, kovové, ocelové, nerezové i dřevěné, mnoha typů, ve vysoké kvalitě opřené o nepřeberné zkušenosti s více než 1800 referencemi spokojených zákazníků.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.1847 sekund.