+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Demolice - zemní práce

Klíčová slova: demolice, zemní práce, výkopové práce, demolice do

E-mail: info@volver.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2010

Popis: Demolice, zemní práce, výkopové práce. Demolice domů, budov, hal. Hloubení bazénů a rybníků včetně terénní pravy. Hloubení a bagrování kanalizace, jímky, základů, plotů a odvoz - převoz materiálu i suti.Bourací práce, nákladní doprava a stavební stroje.

Web: demolice-volver.cz

Další související informace

Táborský - zemní práce

Výkopové a zemní práce,demolice,autodoprava – Firma provádí komplexní práce v oborech: likvidace sutí a odpadů, zemní práce, demoliční práce, zemní a demoliční práce ve stísněných podmínkách. Bourací práce hydraulickými kladivy, nákladní autodoprava, výkopy pro inženýrské sítě, jeřábnické práce.

Martin František

Zemní práce, výkopové práce, odvoz suti, odvoz mat – Hlavní činností naší firmy jsou zemní práce, které obnášejí zejména terénní úpravy. Dále nabízíme výkopové práce, které obnášejí například výkopy základů staveb, výkopy drenážních rých, demoliční práce malého rozsahu, naložení a odvoz suti a další. Naší další činností je také práce s paletizačními vidlemi, skládání a převážení palet s materiálem.

Demolice

demolice, demolice staveb, demolice domu – Delomice OTR-KS s.r.o.je firma, zabývající se demolicemi stavebních objektů, mobilním drcením a likvidacemi stavebních materiálů. Dále nabízíme třídění stavebních odpadů od 200 tun výše v místě zákazníka

Načítání trvalo 0.0558 sekund.