+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Demolice a bourací práce

Klíčová slova: demolice, bourací práce

E-mail: m.sochor@soboscz.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2011

Popis: Provádíme bourací a demoliční práce, drcení a třídění kamene, stavebního materiálu a betonových krust. Vyrábíme hydraulické hadice všech typů a druhů a současně provádíme i jejich opravy. Provozujeme také pneuservis v němž nabízíme služby veřejnosti spojené s výměnou a opravami pneumatik a disků jak na osobní, tak i nákladní automobily.

Web: www.soboscz.cz/

Další související informace

Táborský - zemní práce

Výkopové a zemní práce,demolice,autodoprava – Firma provádí komplexní práce v oborech: likvidace sutí a odpadů, zemní práce, demoliční práce, zemní a demoliční práce ve stísněných podmínkách. Bourací práce hydraulickými kladivy, nákladní autodoprava, výkopy pro inženýrské sítě, jeřábnické práce.

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

Stavbári

stavbaři – Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum.Veríme že se rozhodnete využít našich služeb a budete nadmíru spokojený. Provádíme: zateplovací práce, zednické práce, kamenické práce, malířské práce, zemní práce ... Práce provádíme po CELÉM SLOVENSKU i v ZAHRANIČÍ.

Načítání trvalo 0.0593 sekund.