+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Demolice a bourací práce

Klíčová slova: demolice, bourací práce

E-mail: m.sochor@soboscz.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2011

Popis: Provádíme bourací a demoliční práce, drcení a třídění kamene, stavebního materiálu a betonových krust. Vyrábíme hydraulické hadice všech typů a druhů a současně provádíme i jejich opravy. Provozujeme také pneuservis v němž nabízíme služby veřejnosti spojené s výměnou a opravami pneumatik a disků jak na osobní, tak i nákladní automobily.

Web: www.soboscz.cz/

Další související informace

FK Bau, a.s.

inženýrské sítě, vodovody, kanalizace, plynovody,c – Inženýrských sítě, vodohospodářské a ekologické staveby, vodovody, kanalizace, plynovody, komunikace, zemní práce. Inženýrských sítě, vodohospodářské a ekologické staveby, vodovody, kanalizace, plynovody, komunikace, zemní práce.

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Zemní práce Lopata

zemní,práce,výkopové,minibagr,demolice,bazen,zemni – Nabízíme komplexní zemní a výkopové práce, odvozu zeminy, stavební sutě a odpadu kontejnery a demoliční práce včetně vyklízení. Působíme ve Středočeském kraji, ale nemáme problém zajet za vámi i za tyto hranice.

Načítání trvalo 0.0733 sekund.