+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Demolice a bourací práce

Klíčová slova: demolice, bourací práce

E-mail: m.sochor@soboscz.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2011

Popis: Provádíme bourací a demoliční práce, drcení a třídění kamene, stavebního materiálu a betonových krust. Vyrábíme hydraulické hadice všech typů a druhů a současně provádíme i jejich opravy. Provozujeme také pneuservis v němž nabízíme služby veřejnosti spojené s výměnou a opravami pneumatik a disků jak na osobní, tak i nákladní automobily.

Web: www.soboscz.cz/

Další související informace

ERKA Žatec s.r.o.

Erka Žatec, zemní práce, bourací práce, výkopové – Provádíme zemní a bourací práce, demolice, odvoz odpadů a sutí, budování inženýrských sítí, výstavbu plynovodů, vodovodů a kanalizací. Potřebujete vykopat základy, převézt zeminu, odvézt odpad, připravit pozemek pro stavbu či vybudovat inženýrské sítě? Společnost ERKA Žatec, s.r.o. provádí veškeré zemní a demoliční práce, ale také montáž a rekonstrukci plynovodů, vodovodů a kanalizací.

Zemní práce, demolice

zemní práce,demolice,nákladní doprava, kontejnerov – Naše společnost je zaměřena na zemní práce a demolice, zde provádíme výkopové práce, zahrnovací práce, terénní úpravy, demolice.V oblasti nákladní dopravy zajišťujeme dopravu materiálu, kontejnerovou dopravu, přepravu s hydraulickou rukou. Mezi naše ostatní služby patří zajištění drobných prací pomocí malé mechanizace. A to vše v okolí Ostravy, Šenova a Frýdku - Místku.

Demolice a bourací práce

demolice, bourací práce – Stavební firma zaměřená na demoliční a zemní práce včetně zpracování a odstranění zemin a sutin. Provádíme demolice výškových staveb a komínů pomocí školených pracovníků. Dále zajišťujeme terénní úpravy a kompletní stavební práce.

Načítání trvalo 0.1782 sekund.