+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Demolice a bourací práce

Klíčová slova: demolice, bourací práce

E-mail: m.sochor@soboscz.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2011

Popis: Provádíme bourací a demoliční práce, drcení a třídění kamene, stavebního materiálu a betonových krust. Vyrábíme hydraulické hadice všech typů a druhů a současně provádíme i jejich opravy. Provozujeme také pneuservis v němž nabízíme služby veřejnosti spojené s výměnou a opravami pneumatik a disků jak na osobní, tak i nákladní automobily.

Web: www.soboscz.cz/

Další související informace

HBM WOOD s.r.o,

Dřevěné trámy,prkna,sloupy,cihly,demolice – Firma HBM-WOOD s.r.o. se zabývá výkupem starého dřeva, starých trámů, podlahových prken, demontáží dřevěných konstukcí. Staré dřevo vykupujeme ze zemědělských, průmyslových a jiných objektů. Provádíme také demolice staveb.

Foukaná izolace

foukaná izolace, foukaná izolace cena, – Foukaná tepelná izolace se nevybírá jen podle ceny, hlavním kritériem by měla být především kvalita. Foukanou izolací lze zateplovat celou budovu bez ohledu na její stáří. Zateplování budov produktem Climatizer Plus provádějí dobře vyškolení pracovníci. Orientační cenu za foukanou izolaci Climatizer Plus lze zjistit pomocí webového interaktivního ceníku, díky němuž můžeme snadno spočítat náklady na různé varianty izolování nemovitosti.

Načítání trvalo 0.2233 sekund.