+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Demolice

Klíčová slova: demolice, demolice staveb, demolice domu

E-mail: demolice-otr@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2012

Popis: Delomice OTR-KS s.r.o.je firma, zabývající se demolicemi stavebních objektů, mobilním drcením a likvidacemi stavebních materiálů. Dále nabízíme třídění stavebních odpadů od 200 tun výše v místě zákazníka

Web: demolice.otr-ks.cz

Další související informace

V-stav group

řezání,asfaltu,demolice,protlaky – Naše firma se zabývá výstavbou inženýrských sítí již 12 let- kabelové rozvody,kanalizace,vodovody. Provádíme práce kráčejícím bagrem Menzi Muck a Kaiser S1v extrémním terénu,protlaky pod komunikací,řezání asfaltu,demolice objektů,úpravy povrchů.Veškeré práce Vám naceníme na míru. Přijďte se poradit s odborníky na inženýrské sítě. Kráčející bagr je tady nachystaný pro Vás. Tam kde jiní končí my teprve začínáme.

plus kompresor

kompresor, kompresory, vzduchove kompresory, – Prodáváme pístové kompresory, šroubové kompresory Atmos a REMEZA, sušiče Hiross, filtry, odvaděče, multiplikátory, ohřívače, vzdušníky a další příslušenství. Záruční i pozáruční servis pístových a šroubových kompresorů a sušiček, montáže a projekty.

Zemní práce Lopata

zemní,práce,výkopové,minibagr,demolice,bazen,zemni – Nabízíme komplexní zemní a výkopové práce, odvozu zeminy, stavební sutě a odpadu kontejnery a demoliční práce včetně vyklízení. Působíme ve Středočeském kraji, ale nemáme problém zajet za vámi i za tyto hranice.

Načítání trvalo 0.1838 sekund.