+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diagnostika staveb.cz

Klíčová slova: blower door, únik tepla, termovize, termografie

E-mail: info@atelier-dek.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2010

Popis: Provádíme nedestruktivní diagnostiku staveb z pohledu tepelné techniky a navrhujeme nápravná opatření. Měříme průvzdušnost objektů metodou Blower Door test nejen pro účely dotací programu Zelená úsporám. Zjišťujeme úniky tepla termovizní kamerou.

Web: diagnostikastaveb.cz

Další související informace

Stavební stroje

stavební stroje, stavební, stroje, demolice, – Stavební stroje - Biggest s.r.o. Pronájem, prodej a servis stavebních stroju a mechanizace (dozery, dumpery, bagry, minibagry, nakladace, atd). Zemní práce a výkopové práce, demolice objektu, drcení a recyklace sutí.

Sruby

sruby, kanadské sruby – Kanadské sruby od tesařství Jiří Urban s 5-ti letou záruční dobou a servisem. Návrhy a projekty srubových domů. Dále nabídka zahradních domů a zahradního nábytku. Firma byla založena v r. 1994. Výstavba srubových domů na klíč.

T-vize

termografie, termovize, t-vize, termogram – Prvotním impluzem pro spuštění T-vize bylo vidění potenciálu v lokalizaci úniků tepla ze staveb, uvědomění si dalších možností využití na sebe nedalo dlouho čekat. K činnosti provádění termografie pozemních staveb, pro které je nejefektivnější využití v období zimních měsíců, postupně přibývají další činnosti umožňující práci projektu T-vize i v období, která nejsou optimální pro využití v oblasti pozemního stavitelství. A lokalizace úniků tepla ze staveb.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.