+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diamantové kotouče

Klíčová slova: diamantové kotouče, diamantová bruska, brusné koto

E-mail: jangrew@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2013

Popis: Znáte diamant jen jako vhodný doplněk šperků? Možná jste nevěděli, že diamant je dostatečně tvrdý a ostrý k tomu, aby se dal použít i při broušení. Jeho výborné vlastnosti zaručují výslednému produktu kvalitu, dlouhou životnost a dokonalý řez.

Web: diamantove-kotouce.webnode.cz/

Další související informace

S.R.P.

mechanické, chemické kotvení, diamantové řezání, j – Firma S.R.P. se orientuje na speciální stavební práce a přípravu staveb. Naší specializací je krom montaží především diamantové řezání, dále jádrové vrtání a mechanické i chemické kotvení. Nabízíme také řešení prostupů a nosníků kabelových tras nebo potrubí.

Investiční diamanty

Investiční diamanty, diamantové šperky, diamant – Tisíce investičních diamantů on-line s platným mezinárodním certifikátem, za nejnižší možnou cenu. Cenové relace jsou nižší jako udává Rapaport Diamond Report. : Praha 1, Nové Město, Václavské náměstí 775/8, PSČ 110 00.

Stříbrné a zlaté šperky

Šperky, Stříbrné šperky, Zlaté šperky, Diamantové – Nabízíme luxusní stříbrné, zlaté a diamantové šperky. V našem eshopu naleznete překrásné náušnice, náhrdelníky, prsteny a přívěšky. Nakoupit zde můžete i překrásné diamantové prsteny nebo snubní a zásnubní prstýnky.

Načítání trvalo 3.8408 sekund.