+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dlažba na terasu

Klíčová slova: Dlažba na terasu, dlažba Praha, dlažba a obklady

E-mail: obkladp@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2010

Popis: Dlažba na terasu nebo obklady pro jakýkoli jiný bytový či nebytový prostor. Sortiment doplňují mozaiky, kameninové obklady.

Web: dlazba-na-terasu.co.cc

Další související informace

Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč Praha, domy na klíč Praha – Rodinné domy na klíč Praha: rekonstrukce bytu na klíč, rekonstrukce podkroví, rekonstrukce střechy, rodinné domy na klíč. Rekonstrukce podkroví, střechy i zděné či panelové byty včetně koupelny na klíč, Rodinné domy na klíč, vybudování základu, zajištění stavební dokumentace a stav. povolení, zajištění materiálu i následný odvoz odpadu.

Hra na piano

Klavír a piano, Klavír, Piano, Hra na klavír, Hra – Prehľadný portál zaoberajúci sa hudbou a nástrojmi - špeciálne klavírom. Chcete si kúpiť klavír a neviete, podľa čoho vyberať? Alebo by ste sa len radi dozvedeli nejaké zaujímavé informácie? Sme tu pre Vás.

zatravňovací dlažba

zatravňovací dlažba – Ecoraster, zatravňovací dlažba, zatravňovací plastová dlažba, zatravnění ploch, zpevnění svahů a břehů, ardex, stavební chemie ardex, strešní krytina eureko, zámková dlažba. Systém pro zpevnění povrchů, který nabízí pevné spojení v celé ploše pomocí patentovaných zámků (není třeba použít obrubníky, plocha se tzv. nerozjíždí). Tyto zatravňovací dlaždice je možno pokládat celoplošně nebo pouze v pojezdových pruzích. Tento recyklovaný materiál nesaje vodu tzn. zaručuje nejen dlouhou životnost, ale i snadné případné zatravnění zpevněné plochy. Dle přípravy podloží je tento systém vhodný pro pojezd osobních i nákladních automobilů.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.