+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dlažba na terasu

Klíčová slova: Dlažba na terasu, dlažba Praha, dlažba a obklady

E-mail: obkladp@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. kv?tna 2010

Popis: Dlažba na terasu nebo obklady pro jakýkoli jiný bytový či nebytový prostor. Sortiment doplňují mozaiky, kameninové obklady.

Web: dlazba-na-terasu.co.cc

Další související informace

Přírodní kámen

přírodní kámen, dlažba z kamene, obklady z kamene – Dlažba a obklady z přírodního kamene, široký sortiment přírodních kamenů, venkovní i vnitřní použití, kuchyňské a koupelnové desky z přírodního kamene, obklady a dlažby z přírodního kamene do kuchyně i koupelny.

Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč Praha, domy na klíč Praha – Rodinné domy na klíč Praha: rekonstrukce bytu na klíč, rekonstrukce podkroví, rekonstrukce střechy, rodinné domy na klíč. Rekonstrukce podkroví, střechy i zděné či panelové byty včetně koupelny na klíč, Rodinné domy na klíč, vybudování základu, zajištění stavební dokumentace a stav. povolení, zajištění materiálu i následný odvoz odpadu.

Zámková dlažba pro váš dům

dlažba, ceník, beton, chodník, zámková dlažba – Informační web o zámkových dlažbách. Zámková dlažba je vyrobena z kvalitního betonu a stala se hodně rozšířenou. Velkou předností zámkové dlažby je barevná i tvarová variabilita, ale také pořizovací náklady.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.