+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dlažby

Klíčová slova: dlažby, dlažba

E-mail: zelensky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2008

Popis: Dlažby - Zámkové dlažby - Služby pro bydlení Praha. Venkovní dlažby, návrhy, pokládka, repase dlažeb keramických a kamenných dlažeb, dlažby do koupelen i vnitřních prostor, bazénové lemy a dlažby, dlažby z přírodní břidlice. Od návrhu až po realizaci - Z tuzemské i zahraniční výroby

Web: www.Dlazby.info

Další související informace

Anhydritové potěry

Anhydrid, ahnyhdryd, lité podlahy, litá podlaha – Výroba certifikovaných litých anhydritových podlah, samonivelačních potěrů a realizace moderní technologií – vlastními stroji TransMix přímo na místě na stavby. Působnost po celé ČR. Spotřebujete pouze tolik potěru, kolik objednáte.

Zámková dlažba Litoměřice

zámková, dlažba, Litoměřice – Jde o betonovou dlažbu vyrobenou technologií vibrolisování či vibrolití. To jí dává téměř výjimečné vlastnosti. Zámková dlažba je pevná, má uzavřený povrch, je mrazuvzdorná, odolná chemikáliím, má výbornou adhezi i otěruvzdornost a také dlouhou životnost. Právě tyto vlastnosti jí dávají možnost tak širokého užití. Připočtete-li ještě nosnost zámkové dlažby, která se odvíjí od její síly, a v nejsilnějším provedení může být použita i pro parkoviště kamiónů, tak další takovou najdete jen stěží.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.