+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DN group s.r.o. Stavební

Klíčová slova: Zateplení,plastová okna,balkony,střechy,hromosvody

E-mail: zuher@dngroup.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2009

Popis: Zateplení fasády, zateplení domů, revitalizace panelových domů - plastová okna, balkony, rekonstrukce střechy, stavební a zednické práce v komplexním rozsahu, hromosvody a revize, klempířské a izolatérské práce, půjčovna ALU lešení.

Web: www.dngroup.cz/

Další související informace

Zateplení fasády, izolace

zateplení, zateplení fasády, zateplení domů – Zateplení Služby pro bydlení Praha Systém On-Line pro zakázníky poptávající zateplení fasády, izolace Provádíme zateplení bytů, domů, fasád, střech, izolační práce - Zateplovací systémy Dotazy, informace - Zákaznická linka mob.: 602 682 212 -------------------------------------------------------------------------------- Služba pro firmy Podnikáte a máte málo zakázek, chcete vše změnit ? Základem úspěchu k získání nových zakázek na koupelny je prezentace firmy na kvalitní webové adrese Využijte naší jedinečné nabídky, předběhněte konkurenci pronajměte si od nás doménu - Zatepleni.info

Střechy na klíč

Střechy, střechy na klíč, střešní krytiny, střešní – Střechy-AZ.cz s.r.o. realizuje střechy na klíč a dodává střešní krytiny a střešní okna. Hlavní činnost firmy se zaměřuje na kompletní realizaci střech, včetně oprav a rekonstrukcí. Střechy-AZ.cz s.r.o. dále provádí práce izolatérské, zednické, sádrokartonářské a zateplení fasád.

Stavebniny Švanda Prima

Stavebniny,obklady,dlažby,fasády,střechy,materiál – Významný prodejce stavebního materiálu v České republice. Firma Švanda Prima provozuje tři pobočky stavebnin.Dále provozuje koupelnové a fasádní studio.Možnost objednání dopravy po celé ČR.Provádíme výstavby i opravy budov.

Načítání trvalo 0.0757 sekund.