+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dodávka a servis vodojemů

Klíčová slova: vodojemy, věžové vodojemy, zemní vodojemy

E-mail: akvael@akvael.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2011

Popis: Akvael, s.r.o. – stavba a dodávka vodojemů včetně kompletního servisu pro oblast vodojemů. Dodáváme věžové a zemní vodojemy. Provádíme opravy vodojemů, montáž i demontáž vodojemů a další související služby.

Web: www.vodojemy.cz

Další související informace

Baránek zemní práce

VÝKOPOVÉ A ZEMNÍ PRÁCE, AUTODOPRAVA, MECHANIZACE – Naše firma Vám nabízí služby z oblasti zemních a výkopových prací, dále dovoz stavebního materiálu a zajišťujeme také mechanizaci a autodopravu. V oblasti zemní práce Vám nabízíme recyklaci štěrku, kompletní zemní práce železničních spodků, výkopy vodovodních a kanalizačních přípojek rodinných domů. Dále nabízíme veškeré terénní úpravy a demolice V oblasti autodopravy provedeme odvoz sutin, zeminy a sypkého materiálu s následným uložením. Dovezeme Vám na místo určení stavební materiál i na paletách. Dokážeme přepravit nadměrný náklad a přepravíme i zemní stroje.

Zemní práce

zemní a výkopové práce, pronájem jeřábu – Naše společnost provádí zemní práce, nákladní autodopravu a pronájem jeřábů s kvalifikovanou obsluhou s mnohaletou praxí. Zemní a výkopové práce pro pozemní, dopravní a průmyslové stavitelství, demolice.

Načítání trvalo 0.0606 sekund.