+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dom a záhrada- Edi shop

Klíčová slova: Výplňové poklopy, Líniový odvodňovací systém,

E-mail: info@edishop.sk

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2013

Popis: Sme moderná dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s ambíciou poskytovať inovatívne riešenia v oblasti exteriéru pri Vašom dome, vďaka našej širokej ponuke produktov, ktoré sú vyvinuté pre Vaše pohodlie.

Web: domazahrada.edishop.sk/

Další související informace

Tvorba www stránek

www stránky, tvorba www, redakční systém, SEO, SEM – Nabízíme tvorbu www webových stránek, firemních prezentací a tvorbu internetových eshopů. Specializujeme se na zvýšení návštěvnosti webu, pomocí SEO optimalizace www stránek pro vyhledávače. Navrhujeme kvalitní SEM registrace do vyhledávačů a PPC reklamní kampaně.

Informační systémy pro malé, střední i velké firmy

Informační systém, informační systémy, helios – Helios je komplexní a flexibilní informační systém pro podniky. Pokrývá oblast výroby, obchodu, služeb i veřejné správy. Pomáhá zorientovat se v obrovském množství dat, která by měla pomáhat při strategických rozhodnutích. Zahrnuje v sobě funkce ERP, CRM, ekonomického i účetního softwaru.

Docházkové systémy

docházkový systém, evidence docházky, počítačky – Například to, jestli nemáte v kase padělky, kolik dělá denní tržba a v jakých bankovkách či mincích nebo jak vaši zaměstnanci dodržují pracovní dobu. Na koho jiného byste se měli v těchto otázkách spolehnout, než na značku, která bezpečně ví,co dělá.

Načítání trvalo 0.0645 sekund.