+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domy Košice

Klíčová slova: Domy Košice

E-mail: verva@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2013

Popis: Chcete stavět dům v Olomouci a nemáte vybranou kvalitní stavební firmu? Jsme stavební společnost s působností v Olomouci a celém Libereckém kraji a specializujeme se na výstavbu domů na klíč a nízkoenergetických domů. Postavené domy naší společností ve městě Košice ale i v celém regionu se vyznačují vysoce profesionální úrovní zhotovení s použitím certifikovaných stavebních materiálů od dodavatelů renomovaných značek. Zrealizované výstavby a rodinné domy Košice a okolí: rodinný dům ulice Moravská Košice, rodinný dům na rožni ulici Košice, oprava fasády rodinného domu hlavním á ulice v Košicích, zateplování RD Peres Košice a jiné. Naší další činností je zhotovení projektové dokumentace rodinných domů a jednoduchých staveb a zajištění získání stavebního povolení. V současnosti máme akci na vypracování cenového rozpočtu stavby zdarma. Chcete aby Váš dům také patřil k profesionálně postaveným nebo rekonstruovaným ve městě Košice?

Web: www.vervasro.sk

Další související informace

Pasivní domy

pasivní domy – Pasivní domy jsou v současné době velmi oblíbené mezi všemi, kteří chtějí výrazněji ušetřit za energie. Pasivní domy se však poměrně výrazně odlišují od nízkoenergetických domů, více informací najdete na webu.

Stavby domů na klíč

stavba domů, domy na klíč, rodinné domy na klíč, r – Máte nevyhovující starý byt nebo půdní vestavbu? Obraťte se na Domestik. Provádíme rekonstrukce bytů, domů i výstavbu půdních prostor. Zrekonstruujeme a vytvoříme Vám nový byt či půdní vestavbu podle Vašich přání. Disponujeme i vlastní truhlářskou výrobnou.

Načítání trvalo 0.0850 sekund.