+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domy na klíč, střechy, rekonstrukce

Klíčová slova: domy na klíč, střechy, rodinné domy, stavba domu

E-mail: info@noboco.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2010

Popis: Domy na klíč včetně zemních prací. Doprava materiálu a odvoz suti. Rekonstrukce bytových jader. Půjčovna kontejnerů a prodej ornice. Výkopové práce a jeřábnické práce. Stavba domu a jeho rekonstrukce.

Web: www.noboco.cz

Další související informace

NORDSTAV a.s.

dřevostavby,domy na klíč – Provádíme kompletní stavební práce, od inženýrské a projekční činnosti až po realizaci. Kromě klasického pozemního stavitelství jsou naší další specializací rodinné domy na klíč a dřevostavby. Z nabídkového listu vybíráme - inženýrská činnost, projekční činnost, bytová, nebytová a průmyslová výstavba, rekonstrukce, inženýrské sítě, rodinné domy na klíč, zděné, dřevostavby, nízkoenergetické a montované domy.

Zelený a spol. s.r.o.

domy, rodinné domy, luxusní domy, nízkoenergetické – Nechte si postavit luxusní vilu či jedinečný rodinný dům s atypickou konstrukcí. Soustředíme se na každý detail nového domu, nic nenecháme náhodě. Při stavbě používáme nejmodernější materiály a nejnovější technologie. Stavební firma Zelený a spol. je pro Vás zárukou individuálního přístupu, moderního bydlení a krásného designu. Sjednejte si s námi nezávaznou schůzku, nechte si ukázat naše reference. Pokud chcete firmu s opravdu profesionálním a individuálním přístupem ke každému zákazníkovi, vyberte si stavební firmu Zelený a spol. Působíme zejména v Praze a přilehlém okolí. Stavební firma Zelený a spol. bude Vašim spolehlivým partnerem při realizaci domu.

Nízkoenergetické rodinné domy

nízkoenergetické, řadové, rodinné domy – Stavíme nové nízkoenergetické řadové rodinné domy velikosti 4+1 se dvěma nadzemními podlažími v Kouřimi. Nabízíme pohodlné bydlení v přírodě. Město Kouřim má širokou občanskou vybavenost a velmi dobrou dostupnost PID do Prahy a dalších míst v okolí.

Načítání trvalo 0.1825 sekund.