+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Domy na klíč

Klíčová slova: Domy na klíč

E-mail: jana.richterova7@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2013

Popis: Naše společnost se zaměřuje na stavbu domů. Sestavíme vám jakýkoliv dům na klíč. Vše k vaší spokojenosti a útulnému bydlení. Objednejte si dům od naší firmy. Naše společnost se zaměřuje na stavbu domů. Sestavíme vám jakýkoliv dům na klíč. Vše k vaší spokojenosti a útulnému bydlení. Objednejte si dům od naší firmy.

Web: proxima3000.cz

Další související informace

Nízkoenergetické domy na klíč, rodinné dřevostavby

nízkoenergetické domy na klíč, montované domy na k – Společnost využívá dlouholetých zkušeností s projektováním i samotnou realizací staveb. Specializujeme se na montované dřevostavby, dřevostavby a nízkoenergetické domy na klíč. Využíváme nejmodernější technologie staveb s osvědčenou kvalitou.

Predaj domu

domy na predaj, predaj domu, lacne domy – Na tejto stránke sa dozviete všetko čo by ste mali vedieť ak ste sa rozhodli kúpiť si dom. Od domov na predaj, cez domy na kľúč v našich článkoch vás prevedieme všetkým potrebným na to aby ste si vybrali dobre.

Nízkoenergetické domy

dřevostavby, montované domy, rodinné domy na klíč – Současná společnost DAM-STAVBY s.r.o. vznikla z původní společnosti Blanická truhlárna s.r.o, která se od 18.7.1995 zabývá výrobou a zpracováním dřeva od nákupu kulatiny až po výrobu montovaných domků. V počátku se převážná produkce společnosti orientovala na pořez kulatiny, prodej řeziva a jeho sušení včetně výroby drobných konstrukcí a přířezového materiál od roku 1998 se společnost začala zabývat výrobou a montáží hrubých montovaných domů na bázi dřevomodulů.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.