+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dotace, stavební inženýri

Klíčová slova: dotace, stavby, energetika, stavební servis

E-mail: countes@countes.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2010

Popis: Společnost Countes Company, s.r.o., poskytuje komplexní služby v oblasti dotací, energetiky, stavebního inženýringu, projekce a poradenství. Podporuje programy OPŽP, Zelená úsporám, programy na revitalizace a podporu regionů a další projekty. Mezi její klienty patří význačné stavební a technologické společnosti. Garantujeme profesionální servis a přístup.

Web: www.countes.cz

Další související informace

Stavba

stavby, stavba, stavební firmy – Stavby - Služby pro bydlení Praha. Stránky pro zákazníky poptávající a firmy nabízející stavební práce. Rekonstrukce, renovace interiérů i exteriérů - Stavební práce na klíč. Provádíte stavební práce ? Základem úspěchu k navýšení obratu realizovaných zakázek je prezentace firmy na dobré webové adrese

Rekonstrukce a stavby

rekonstrukce, stavby, stavební firma – Stavební firma VDS Stavby Dobeš - stavíme a rekonstrujeme v Brně již od roku 1999. Chystáte se stavět nebo rekonstruovat dům či byt? Zvolte si dodavatele, který vám dokáže poradit s ohledem na cenu i kvalitu. Získejte cenné informace, které vám pomohou ušetřit náklady na následný provoz nemovitosti.

Výprodej stavebnin

výprodej stavebnin, stavebniny, stavební materiálm – Nový portál s akcemi a výprodeji stavebních materiálů celou napříč ČR. Obsahuje kromě výprodejů a akcí stavebnícho materiálu obsahují stránky také katalog firem se stavebním materialem. Nový portál pro stavebníky.

Načítání trvalo 0.0865 sekund.